ISBN:9788379995424

Sezon niewinnych

Autor: Samuel Bjørk

Wydawnictwo: Sonia Draga

Stron: 464

Opłacalność: 5.81 zł/100 stron

Oszczędzasz: 17%

Hipnotyzujący i przerażający thriller, autorstwa norweskiego pisarza Samuela Bjørka, będącego godnym konkurentem dla Jo Nesbø.

Książka rozpoczyna cykl zaplanowany na ponad 10 powieści, których bohaterami będą śledczy Holger Munch i Mia Krüger.

Przed nimi dochodzenie w sprawie wyjątkowo szokującej zbrodni, której ofiarą padło dziecko. Ciało sześciolatki powieszone na skakance znaleziono na norweskiej prowincji. Dziewczynka ubrana była w strój lalki a na szyi miała zawieszoną plakietkę jednej z linii lotniczych z informacją „Podróżuję samo”.

Szef specjalnego wydział zabójstw w Oslo, detektyw Holger Munch, rozpoczyna śledztwo, razem ze swą najskuteczniejszą podwładną Mią Krüger, która angażuje się w sprawę mimo początkowej niechęci i osobistych problemów, depresji i własnych demonów, z którymi się zmaga.

Mia odkrywa, że zabójstwo dziecka to dopiero początek serii podobnych zbrodni. Wszystko wskazuje na to, że sprawa ma jakiś związek z wydarzeniem sprzed sześciu lat, kiedy pewna dziewczynka została porwana z oddziału położniczego w mieście Hřnefoss.

Niebawem okazuje się, że morderca dokonuje osobistego odwetu  za to, że dziecka nigdy nie odnaleziono a ofiarami jego zemsty mają stać się śledczy.

To początek dramatycznej walki z czasem i niebezpiecznej gry z psychopatą.

Kim jest zabójca? Dlaczego morduje niewinne dzieci? Na kim chce się zemścić?

Sezon niewinnych to thriller balansujący na granicy wytrzymałości… Wyszukany i przerażający!

 

„Można się pokusić o nazwanie tej książki wzorem współczesnego kryminału. Nie brak żadnego elementu, a wszystkie składniki połączone są niezwykle sprawnie”. Folkebladet

 „Wyszukany i przerażający thriller, która powoduje, że czytelnik wstrzymuje oddech do ostatniej strony. Mocna opowieść, płynny styl, a postaciom nie da się oprzeć”. Thriller Magazine

„Od budzącej podziw książki Samuela Bjørka Sezon niewinnych bije prawdziwa siła witalna. Opowieść o Mii, która staje w obliczu zarówno swych osobistych demonów, jak i tych, które gnębią każdą istotę ludzką, jest iście hipnotyzująca.” Independent

 

Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.18 zł

Znaleziono 8 ofert ebooków od 26.94 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
od 24.25 zł
(dla stałych klientów)
26.94 zł ebookpoint.pl
mobi epub
28.93 zł swiatebookow.pl
mobi epub
29.50 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
  19.50 zł
w programie Nexto Premium
30.23 zł nexto.pl
mobi epub
32.50 zł woblink.pl
mobi epub
32.50 zł publio.pl
mobi epub
32.50 zł virtualo.pl
mobi epub
32.50 zł empik.pl

Samuel Bjørk - inne e-booki

E-booki podobne do "Sezon niewinnych"