ISBN:9788379997749

Nieuchronny podbój świata po chińsku

Autor: Heriberto Araújo

Wydawnictwo: Sonia Draga

Opłacalność: 8.95 zł/100 stron

Juan Pablo Cardenal i Heriberto Araújo, hiszpańscy dziennikarze, korespondenci prasowi w Azji i autorzy książki Podbój świata po chińsku, powracają z drugą publikacją odsłaniającą kulisy rozprzestrzeniania się wpływów Chin na świecie.

W książce Nieuchronny podbój świata po chińsku autorzy prowadzą czytelnika fascynującą trasą, którą rozpoczynają śladami trzech tysięcy chińskich robotników, wędrujących na Grenlandię w poszukiwaniu cennych zasobów naturalnych Arktyki. Finał tej podróży stanowi zaś gigantyczne oszustwo na Wall Street.

Hiszpańscy reporterzy w swojej książce podjęli różnorodne tematy: od strategii obronnych chińskich milionerów i zawiłych działań dyplomacji Wielkiej Brytanii, przez budowę gigantycznej infrastruktury w Kanadzie i trudne stosunki z Watykanem, aż po opór społeczny wewnątrz kraju i poza nim i zwycięstwo cyberszpiegostwa przemysłowego. Dzięki temu udało im się stworzyć publikację o szczególnej wartości – przekazującą ogromną wiedzę zdobytą przez autorów podczas podróży po całym świecie.

Wyślemy Ci maila, gdy książka pojawi sie w sprzedaży

Formaty Cena Księgarnia
epub
31.50 zł
(z kodem prom.)
31.50 zł woblink.pl

Heriberto Araújo - inne e-booki

E-booki podobne do "Nieuchronny podbój świata po chińsku"