ISBN:9788379998289

Co dwa tygodnie do końca życia

Autor: Jolanta Mokrzyńska

Wydawnictwo: Sonia Draga

Opłacalność: 7.4 zł/100 stron

Pikantna opowieść o miłości, daleka od powszechnych wyobrażeń na jej temat.

Jaką cenę trzeba za nią zapłacić i czy na pewno warto?

Ona – przedstawicielka społeczności uniwersyteckiej, on – środowiska literackiego.

Ją poznajemy w dwóch wcieleniach – jako zagubioną w wielkim mieście studentkę pierwszego roku polonistyki i jako pewną siebie nauczycielkę akademicką brylującą w barwnym warszawskim towarzystwie. On jest znaną postacią stołecznego światka artystycznego, gwiazdą literackiego parnasu, lecz za fasadą poważanego i uznanego mistrza pióra ukrywa drugie oblicze, nieco mniej licujące z jego publicznym wizerunkiem.

Pozornie niewinny romans jaki wywiązał się między Michaliną a Andrzejem przekształcił pełną młodzieńczych ideałów dziewczynę z grochowskiego akademika w pozbawioną skrupułów, drapieżną i zimną kobietę. Jak do tego doszło? Czy to jest cena, jaką płaci się za miłość? Czy taki jest rezultat konfrontacji wyobrażeń z brutalną rzeczywistością?

Wciągająca i inna niż wszystkie historia miłosna.

Po obnażeniu telewizyjno-celebryckiego bagienka przyszedł czas na rozprawienie się ze środowiskiem uniwersytecko-literackim w wykonaniu Jolanty Mokrzyńskiej.

 

„Rewelacyjna powieść obyczajowa z elementami romansu i kryminału, w takiej właśnie kolejności, którą można potraktować jako memento: nie romansuj w miejscu pracy, a jeśli już musisz, zrób to tak, aby uniknąć wpadki!”

Tygodnik Angora o debiutanckiej powieści Wszystkie świństwa świata

Wyślemy Ci maila, gdy książka pojawi sie w sprzedaży

Brak ofert. Niedługo mogą się pojawić, zajrzyj tutaj za jakiś czas

Jolanta Mokrzyńska - inne e-booki

E-booki podobne do "Co dwa tygodnie do końca życia"