Okruchy szczęścia

Autor: Claudia Piñeiro

Wydawnictwo: Sonia Draga

Stron: 288

Opłacalność: 7.55 zł/100 stron

Oszczędzasz: 25%

Kolejna intrygująca powieść autorki wychwalanej przez José Saramago i Rosę Montero oraz zagraniczną krytykę, i uwielbianą przez rzesze czytelników na całym świecie.

Mary Lohan, Marilé Lauría lub María Elena Pujon – trzy różne tożsamości, trzy wcielenia tej samej kobiety – wraca na przedmieścia Buenos Aires, gdzie kiedyś założyła rodzinę i mieszkała, póki rodzinna tragedia nie zmusiła jej do ucieczki. Wraca odmieniona: wygląda inaczej, ma inny głos, zmieniła również imię i nazwisko. Czy jej dawni znajomi zdołają ją rozpoznać? A przede wszystkim, czy rozpozna ją on?

Kobieta jeszcze nie rozumie, dlaczego zdecydowała się na powrót do przeszłości, o której obiecała sobie zapomnieć na zawsze. Po kilku oczekiwanych spotkaniach i zupełnie nieoczekiwanych odkryciach zaczyna pojmować, że życiem nie rządzi wcale ani przeznaczenie, ani przypadek, a decyzja o powrocie okazuje się tytułowym małym szczęściem.

Claudia Piñero zaskakuje i uwodzi tą wzruszającą, przenikliwą historią. Po raz kolejny, przetykając nitki intymności i realizmu, sprawia, że czytelnik zostaje złapany w sieć opowieści.

Okruchy szczęścia jest historią, która uwodzi czytelnika od początku. Autorce udaje się sprawić, że opisane w niej wydarzenia wstrząsają nami do głębi i myślimy o nich jeszcze długo po zakończeniu lektury”. Javier Pintor, Que Leer

"Dramatyczne i niespodziewane załamanie, jakie przeżywa bohaterka, to najbardziej fascynujące fragmenty tej powieści". Nicolás Miñambres, Filandon

Najlepsza cena: LitRes
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.15 zł

Znaleziono 11 ofert ebooków od 21,75

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
21,75 zł litres.pl
mobi epub
od 20,88 zł
(dla stałych klientów)
23,20 zł ebookpoint.pl
mobi epub
25,81 zł swiatebookow.pl
mobi epub
26,50 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
28,13 zł vagabook.pl
mobi epub
29,00 zł ibuk.pl
mobi epub
  17,40 zł
w programie Nexto Premium
29,00 zł nexto.pl
mobi epub
29,00 zł publio.pl
mobi epub
29,00 zł virtualo.pl
mobi epub
19,00 zł
(z kodem prom.)
29,00 zł woblink.pl
mobi
26,10 zł zinamon.pl
epub
26,10 zł zinamon.pl

Claudia Piñeiro - inne e-booki

E-booki podobne do "Okruchy szczęścia"