ISBN:9788380061514

Angielski w typowych sytuacjach. 1–3: A Month in Brighton + Holiday Travels + Business English – 47 tematów na poziomie B1–B2

Autor: Joanna Bruska, Dorota Guzik, Anna Kicińska

Wydawnictwo: DiM – Nauka i Multimedia

Chcesz swobodnie rozmawiać w codziennych sytuacjach?
Ucz się z kursami „Angielski w typowych sytuacjach – New Edition”. To praktyczne kursy konwersacyjne, które rozwijają umiejętność porozumiewania się w typowych sytuacjach i pozwalają bez trudu opanować język angielski na poziomie średnio zaawansowanym.

Dlaczego warto wybrać kursy „Angielski w typowych sytuacjach ”? To przydatne kursy dla tych, którzy już się uczyli, ale nadal mają problemy z mówieniem. Kursy obejmują prawie 50 tematów konwersacyjnych niezbędnych w codziennych sytuacjach – dialogi i sytuacje doskonalące wypowiadanie się, ponad 1500 zwrotów i pełnych zdań do powtarzania. Każda lekcja wprowadza nowy temat i uczy, jak samodzielnie tworzyć wypowiedzi. To łatwa i skuteczna nauka dla każdego!

Co zawierają kursy?
– Kurs „A Month in Brighton – New Edition” prezentuje tematy codziennych konwersacji; uczy, jak się zaprezentować, rozmawiać o rodzinie czy umówić ze znajomymi, pomaga rozwiązywać codzienne problemy u lekarza, w banku czy na zakupach.
– „Holiday Travels – New Edition” obejmuje tematy związane z podróżą i wyjazdem na wakacje. Kurs rozszerza zasób słownictwa oraz uczy, jak zadawać pytania, wyrażać prośby, uzyskiwać informacje i rozwiązywać codzienne problemy podczas wyjazdu za granicę.
– „Business English – New Edition” rozwija umiejętność komunikowania się w biurze i różnych sytuacjach biznesowych. Poprzez wszechstronne rozwijanie słownictwa uczy, jak bez trudu porozumiewać się w pracy, podczas podróży służbowej czy ubiegania się o nową posadę.

Wyślemy Ci maila, gdy książka pojawi sie w sprzedaży

Formaty Cena Księgarnia
pdf
59.90 zł publio.pl

E-booki podobne do "Angielski w typowych sytuacjach. 1–3: A Month in Brighton + Holiday Travels + Business English – 47 tematów na poziomie B1–B2"