ISBN:9788380121171

Psychologiczna praca z filmem - 05 Wybrane cechy pacjenta i terapeuty a powodzenie psychoterapi na przykładzie filmu "Buntownik z wyboru" ("God Wil Hunting")

Wydawnictwo: Uniwersytet Śląski

Książka Psychologiczna praca z filmem zawiera pogłębione analizy psychologiczne wybranych filmów oraz gotowe scenariusze zajęć i ćwiczeń. Dzięki przystępnemu językowi może być inspiracją zarówno dla specjalistów różnych dziedzin, jak i laików. To podręcznik, ale przede wszystkim materiał zachęcający do refleksji nad problemami ukazanymi na ekranie. Tytułową psychologiczną pracę z filmem mogą podejmować uczestnicy szkoleń, studenci, uczniowie, ale też wszyscy zainteresowani poszerzeniem swojej wiedzy.

„Potrzeba takiego kompendium dydaktycznego jest oczywista, a jej dostrzeżenie i inicjatywa, aby ją zaspokoić, jest ze wszech miar godna uznania. Podręcznik pomoże jednocześnie kształcić studentów w zakresie wiedzy psychologicznej oraz pobudzać ich wrażliwość na sztukę.” Prof. dr hab. Zofia Ratajczak, fragment recenzji

„Wśród dostępnych podręczników brakuje pozycji, które wskazywałyby możliwości, jakie daje film w poszerzeniu warsztatu pracy psychologa i w zawodach pokrewnych. Publikacja będzie służyła prezentowaniu trudnych i ważnych tematów psychologicznych, które wiążą się z lepszym rozumieniem siebie i swego otoczenia.” Dr hab. prof. UG Anna Maria Zawadzka, fragment recenzji

Najlepsza cena: Sensus
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.25 zł

Znaleziono 9 ofert ebooków od 46.96 zł

Formaty Cena Księgarnia
pdf
46.96 zł sensus.pl
pdf
od 42.26 zł
(dla stałych klientów)
46.96 zł ebookpoint.pl
pdf
47.06 zł vagabook.pl
pdf
47.63 zł litres.pl
pdf
48.16 zł gandalf.com.pl
pdf
48.20 zł bramynauki.pl
pdf
od 4.92 zł
(dostęp online)
48.20 zł ibuk.pl
pdf
50.46 zł swiatebookow.pl
pdf
51.00 zł zinamon.pl

E-booki podobne do "Psychologiczna praca z filmem - 05 Wybrane cechy pacjenta i terapeuty a powodzenie psychoterapi na przykładzie filmu "Buntownik z wyboru" ("God Wil Hunting")"