ISBN:9788380121720

Dylematy polityki zagranicznej Polski na początku XXI wieku - 17 Zagrożenia dla cyberprzestrzeni RP

Wydawnictwo: Uniwersytet Śląski

Praca składa się z siedmiu części obejmujących wszystkie najważniejsze zagadnienia związane z polską polityką zagraniczną na przełomie pierwszej i drugiej dekady XXI wieku. Obejmują one kolejno: ewolucję środowiska międzynarodowego Polski na przełomie pierwszej i drugiej dekady XXI wieku; niektóre uwarunkowania, cele, środki i metody polityki zagranicznej Polski; zagadnienia dotyczące dylematów w relacjach polsko-niemieckich; dylematy polityki wschodniej Polski; niektóre kwestie dotyczące wyzwań i zagrożeń stojących przed polityką bezpieczeństwa narodowego i międzynarodowego Polski; implikacje kryzysu w strefie euro dla doktryny i polityki integracyjnej Polski oraz dylematy polityki zagranicznej Polski na kierunkach pozaeuropejskich. Oprócz części pierwszej i drugiej, głównym kryterium wyodrębnienia pozostałych, były najważniejsze kierunki polityki zagranicznej Polski na początku drugiej dekady XXI wieku zarówno w wymiarze relacji dwustronnych jak i w stosunkach wielostronnych.

Praca jest adresowana do szerokiego grona odbiorców. Przede wszystkim, skierowana jest do szerokiej rzeszy studentów politologii, stosunków międzynarodowych, bezpieczeństwa narodowego i międzynarodowego oraz prawa. Ponadto, publikacja jest przeznaczona dla badaczy nauk politycznych, stosunków międzynarodowych oraz bezpieczeństwa narodowego i międzynarodowego. Może być także interesującą propozycją dla decydentów polityki zagranicznej Polski, przedstawicieli mediów oraz publicystów.

Najlepsza cena: IBUK
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.15 zł

Znaleziono 7 ofert ebooków od 27.30 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
49.14 zł litres.pl
pdf
od 4.92 zł
(dostęp online)
27.30 zł ibuk.pl
pdf
od 36.77 zł
(dla stałych klientów)
40.85 zł ebookpoint.pl
pdf
45.26 zł gandalf.com.pl
pdf
46.41 zł vagabook.pl
pdf
48.59 zł swiatebookow.pl
pdf
49.10 zł zinamon.pl

E-booki podobne do "Dylematy polityki zagranicznej Polski na początku XXI wieku - 17 Zagrożenia dla cyberprzestrzeni RP"