Wartości w muzyce. T. 3: Zarys współczesnych kierunków badań nad wartościami w muzyce - 24 Muzyka jako wartość osobista i społeczna

Wydawnictwo: Uniwersytet Śląski

Podjęte tematy w tym tomie są odzwierciedleniem współczesnych kierunków badań nad wartościami w muzyce. Autorami tekstów są czynni nauczyciele akademiccy, artyści, dyrygenci, muzykolodzy, etnomuzykolodzy, pedagodzy rożnych dyscyplin naukowych bezpośrednio lub pośrednio związanych z muzyką. Podjęte przez autorów niniejszej publikacji rozważania naukowo-badawcze ukazują wieloaspektowe i wielotorowe podejścia metodologiczne, przez co przybliżają nam obraz aktualnie realizowanych kierunków badan w Polsce, a zwłaszcza w naukowym środowisku cieszyńskim. Na treść tomu składa się opis i prezentacja wyników badań nad wartościami w dyskursie filozoficznym, muzykologicznym, instrumentalnym, artystyczno-wykonawczym, pedagogicznym i terapeutycznym.

Najlepsza cena: IBUK
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.20 zł

Znaleziono 5 ofert ebooków od 37,39

Formaty Cena Księgarnia
pdf
od 4,92 zł
(dostęp online)
37,39 zł ibuk.pl
pdf
39,63 zł gandalf.com.pl
pdf
42,07 zł ravelo.pl
pdf
42,07 zł swiatebookow.pl
pdf
42,10 zł zinamon.pl

E-booki podobne do "Wartości w muzyce. T. 3: Zarys współczesnych kierunków badań nad wartościami w muzyce - 24 Muzyka jako wartość osobista i społeczna"