Wartości w muzyce. T. 3: Zarys współczesnych kierunków badań nad wartościami w muzyce - 24 Muzyka jako wartość osobista i społeczna

Wydawnictwo: Uniwersytet Śląski

Podjęte tematy w tym tomie są odzwierciedleniem współczesnych kierunków badań nad wartościami w muzyce. Autorami tekstów są czynni nauczyciele akademiccy, artyści, dyrygenci, muzykolodzy, etnomuzykolodzy, pedagodzy rożnych dyscyplin naukowych bezpośrednio lub pośrednio związanych z muzyką. Podjęte przez autorów niniejszej publikacji rozważania naukowo-badawcze ukazują wieloaspektowe i wielotorowe podejścia metodologiczne, przez co przybliżają nam obraz aktualnie realizowanych kierunków badan w Polsce, a zwłaszcza w naukowym środowisku cieszyńskim. Na treść tomu składa się opis i prezentacja wyników badań nad wartościami w dyskursie filozoficznym, muzykologicznym, instrumentalnym, artystyczno-wykonawczym, pedagogicznym i terapeutycznym.

Najlepsza cena: Gandalf
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.22 zł

Znaleziono 3 ofert ebooków od 39,63

Formaty Cena Księgarnia
pdf
39,63 zł gandalf.com.pl
pdf
42,07 zł ravelo.pl
pdf
42,07 zł swiatebookow.pl

E-booki podobne do "Wartości w muzyce. T. 3: Zarys współczesnych kierunków badań nad wartościami w muzyce - 24 Muzyka jako wartość osobista i społeczna"