ISBN:9788380126886

Czytaj po polsku. T. 1: Sławomir Mrożek: "Nocny ekspres". Materiały pomocnicze do nauki języka polskiego jako obcego. Edycja dla zawansowanych (poziom C1̵C2)

Autor: oprac. Małgorzata Smereczniak

Wydawnictwo: Uniwersytet Śląski

Książka z opowiadaniem Nocny ekspres Sławomira Mrożka kontynuuje serię „Czytaj po polsku. Materiały pomocnicze do nauki języka polskiego jako obcego” i jest przeznaczona dla osób znających język polski w stopniu zaawansowanym (C1 – C2). Zawiera krótką notkę biograficzną o Sławomirze Mrożku, zarys tematyki utworu (w języku polskim, angielskim i niemieckim) oraz oryginalny tekst opowiadania pt. Nocny ekspres, który uzupełniony został przypisami objaśniającymi trudniejsze słownictwo. Tekst opowiadania obudowany jest propozycjami różnorodnych ćwiczeń rozwijających kompetencje językowe, literackie i kulturowe. Opracowanie doskonale sprawdzi się zarówno podczas zajęć prowadzonych w grupie (klasie), jak i w samodzielnej nauce (zawiera klucz do ćwiczeń).
Najlepsza cena: IBUK
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 6 ofert ebooków od 5.78 zł

Formaty Cena Księgarnia
pdf
od 5.25 zł
(dostęp online)
5.78 zł ibuk.pl
pdf
8.40 zł septem.pl
pdf
8.40 zł sensus.pl
pdf
od 7.56 zł
(dla stałych klientów)
8.40 zł ebookpoint.pl
pdf
9.50 zł zinamon.pl
pdf
10.11 zł gandalf.com.pl

E-booki podobne do "Czytaj po polsku. T. 1: Sławomir Mrożek: "Nocny ekspres". Materiały pomocnicze do nauki języka polskiego jako obcego. Edycja dla zawansowanych (poziom C1̵C2)"