Nam, kobietom, od najwcześniejszych lat wpaja się, że zmienność nastrojów to coś złego. Humorzaste bywają zołzy. Wmawia się nam, że musimy trzymać nasze emocje na wodzy jeżeli chcemy osiągnąć w życiu sukces. Tymczasem nasz organizm jest mądrzejszy. Zmienne nastroje to wysyłane przez ciało sygnały ostrzegawcze, z których możemy wywnioskować czy jesteśmy w dobrej formie czy też powinnyśmy lepiej się o siebie zatroszczyć.

Jesteś zmęczona, masz zły nastrój, twoje libido jest obniżone, masz problemy ze snem? Jeśli tak, ten przełomowy poradnik jest dla Ciebie.

Pamiętaj, że zdrowie zaczyna się od świadomości!

Książka ta dostarczy ci wiedzy o funkcjonowaniu twojego ciała, nauczy cię wsłuchiwać się w swoje emocje, również te trudne, oraz zauważać sygnały wysyłane przez twój organizm. To najprostsza droga do osiągnięcia wewnętrznej harmonii.

Autorka mówi o wadach i zaletach leków hormonalnych i psychotropowych, wpływie jedzenia na nastrój oraz przedstawia naturalne metody, które pomogą wzmocnić twoje ciało i umysł, poprawić jakość snu i życia seksualnego.

Nareszcie mamy oparty na dowodach naukowych poradnik napisany przez kobietę na temat zdrowia kobiet. Lektura obowiązkowa dla humorzastych zołz i każdego, kto ma z nimi do czynienia.

Gabor Maté, autor książki Ciało a stres. Jak uniknąć fizycznych kosztów ukrytego stresu