ISBN:9788380151376

Uwolnić się od bólu. Program leczenia bólu oparty na świadomości ciała

Autor: Maggie Phillips

Wydawnictwo: Czarna Owca

Stron: 208

Opłacalność: 10.09 zł/100 stron

Oszczędzasz: 30%

Doskonała lektura dla każdego, kto pragnie uwolnić się od bólu. Jej autorami są wybitni specjaliści w dziedzinie psychologii klinicznej.

Jeżeli ciągle odczuwasz ból, choć lekarze twierdzą, że jego przyczyny zostały usunięte, to ta książka jest dla Ciebie. Dzięki niej odkryjesz w swym ciele moc przezwyciężenia bólu. Poznasz sprawdzone strategie uwalniania się od cierpienia fizycznego. Stopniowo nauczysz się odnajdować w ciele zasoby, dzięki którym nie tylko ukoisz ból, ale także rozwiążesz problemy stanowiące przyczyny cierpienia. Kluczowe znaczenie ma przy tym trauma uwięziona w ciele.

Dzięki prezentowanemu programowi ból przestanie być dla Ciebie zjawiskiem niezrozumiałym. W tej książce znajdziesz wyjaśnienie, co dzieje się w Twoim systemie nerwowym i jakie niezwykłe możliwości daje podążanie za świadomością ciała.

Uzdrawiające porozumienie z własnym ciałem pomoże Ci pokonać ból, uleczyć traumę i cieszyć się pełnią życia.

Program leczenia bólu oparty na świadomości ciała przeznaczony jest dla osób dotkniętych przewlekłym bólem oraz ich bliskich. Stanowi uzupełnienie leczenia i jest użytecznym narzędziem psychoedukacji dla psychoterapeutów, specjalistów terapii traumy, fizjoterapeutów, rehabilitantów, anestezjologów i specjalistów leczenia bólu, pracowników hospicjów i terapeutów pracy z ciałem.

Do książki dołączona jest płyta CD z ćwiczeniami prowadzonymi przez autorów.

Lektura dla wszystkich, którzy pragną uwolnić się od bólu. Przeczytałem dziesiątki książek o leczeniu bólu i uzdrawiających możliwościach umysłu, ale ta jest zdecydowanie najlepszą z nich.

- doktor Steven Gurgevitch, wykładowca medycyny klinicznej w Arizona Center for Integrative Medicine

Byskotliwa, praktyczna, mądra i niezwykle użyteczna książka. Gorąco polecam.

- Jack Kornfield, autor A Path with Heart

Dr Peter A. Levine – wybitny psycholog, od 50 lat zajmuje się stresem i traumą. Twórca Somatic Experiencing (doświadczania somatycznego) – oryginalnej metody leczenia traumy odwołującej się do świadomości ciała.

Dr Maggie Phillips – psycholog kliniczny i terapeutka. Specjalizuje się w medycynie psychosomatycznej, klinicznym zastosowaniu hipnozy, terapii traumy, zaburzeń dysocjacyjnych oraz w leczeniu przewlekłego bólu.

 

Najlepsza cena: Inverso
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.16 zł

Znaleziono 8 ofert ebooków od 20.99 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
20.99 zł inverso.pl
mobi epub
20.99 zł litres.pl
mobi epub
23.09 zł sensus.pl
mobi epub
od 20.78 zł
(dla stałych klientów)
23.09 zł ebookpoint.pl
mobi epub
26.16 zł gandalf.com.pl
mobi epub
26.69 zł ibuk.pl
mobi epub
27.00 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
29.99 zł publio.pl

E-booki podobne do "Uwolnić się od bólu"