Wielka księga kaca

Autor: Benedek Darida, Andras Cserna-Szabo

Wydawnictwo: Czarna Owca

Stron: 352

Opłacalność: 7.65 zł/100 stron

Oszczędzasz: 23%

Pełna humoru opowieść o sposobach walki z kacem, jakie przez wieki opracowali wielcy filozofowie, wynalazcy, naukowcy, literaci.

Krem z końskiej nerki? Świńskie wymię? Zupa z ostryg? A może nacieranie się cytryną? To przykłady metod radzenia sobie z kacem, o których chętnie przeczytasz, ale niekoniecznie wszystkie wypróbujesz. Podejmiesz wyzwanie?

Wielka księga kaca, czyli filozoficzna opowieść o walce ludzkości z syndromem dnia następnego. Opracowana przez Węgrów, a jak wiadomo „Polak, Węgier dwa bratanki – i do szabli, i do szklanki”. Tym razem nasi sąsiedzi zaserwowali nie tylko butelkę śliwowicy, ale i garść pomysłów, jak poradzić sobie ze skutkami spożycia. I zrobili to w niepowtarzalnym stylu!

„Wielka księga kaca” to zarówno pełna humoru historia walki z kacem, jak i sposoby radzenia sobie z tajemniczymi skutkami upojenia. Książka zawiera wiele pomysłowych przepisów.

Czym raczyli się najwięksi myśliciele, by pozbyć się efektów wielogodzinnych filozoficznych dysput zakrapianych winem? Jak z kacem radzili sobie Skandynawowie, a jak mieszkańcy dalekiej Azji? Na te i inne pytania w zabawny sposób odpowiada węgierski tandem: Cserna-Szabó i Darida.

Najlepsza cena: Septem
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.19 zł

Znaleziono 11 ofert ebooków od 26,94

Formaty Cena Księgarnia
pdf
26,94 zł septem.pl
pdf
od 24,25 zł
(dla stałych klientów)
26,94 zł ebookpoint.pl
pdf
29,31 zł gandalf.com.pl
pdf
31,49 zł ravelo.pl
pdf
31,50 zł zinamon.pl
pdf
32,54 zł swiatebookow.pl
pdf
33,24 zł ibuk.pl
pdf
  20,99 zł
w programie Nexto Premium
33,24 zł nexto.pl
pdf
34,99 zł legimi.com
pdf
34,99 zł publio.pl
pdf
34,99 zł virtualo.pl

E-booki podobne do "Wielka księga kaca"