ISBN:9788380155572

Hygge. Klucz do szczęścia

Autor: Meik Wiking

Wydawnictwo: CZARNA OWCA

Stron: 288

Opłacalność: 7.29 zł/100 stron

Oszczędzasz: 30%

Przyjemność, komfort, ciepło, bezpieczeństwo – to wszystko i o wiele więcej składa się na hygge, czyli duńskie rozumienie szczęścia.

Autor książki, Meik Wiking, jest dyrektorem duńskiego Instytutu Badań nad Szczęściem i na co dzień zajmuje się odkrywaniem czynników warunkujących szczęśliwe życie, oraz badaniem przyczyn, dla których to właśnie społeczeństwo Danii jest jednym z najszczęśliwszych na świecie. Teraz dzieli się z czytelnikami duńskim przepisem na szczęście, a jego zaletą jest prostota i możliwość zastosowania prawie w każdych warunkach. Bo każdy ma w życiu wiele chwil, tych zwykłych, codziennych przyjemności, którymi może się cieszyć, które może doceniać i delektować się nimi. Filozofia hygge to umiejętność cieszenia się z drobnostek, oraz życia w taki sposób, by tych drobnych radości było jak najwięcej. Spowolnić tempo życia, spędzać więcej czasu z bliskimi, pozwalać sobie na przyjemności. Bo w końcu szczęście to radość z małych rzeczy!

Wyobraź sobie, że jest deszczowy dzień, a ty siedzisz w fotelu pod kocem i czytasz książkę. Wyobraź sobie, że jesz kolację przy świecach z przyjaciółmi i świetnie się bawisz. Wyobraź sobie, że siedzisz przed kominkiem z ukochaną osobą, a na zewnątrz szaleje zamieć. To, co właśnie odczuwasz, to hygge.

Hygge jest pojęciem, którego nie da się dosłownie przetłumaczyć na język polski, a które jest jednym z najpiękniejszych duńskich słów. To określenie na uczucie szczęścia, ciepła, komfortu i bezpieczeństwa.

Bądź hygge! – bądź szczęśliwy!

Najlepsza cena: Inverso
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.16 zł

Znaleziono 10 ofert ebooków od 20.99 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
27.00 zł swiatksiazki.pl
pdf
20.99 zł inverso.pl
pdf
23.09 zł septem.pl
pdf
od 20.78 zł
(dla stałych klientów)
23.09 zł ebookpoint.pl
pdf
25.27 zł gandalf.com.pl
pdf
26.69 zł ibuk.pl
pdf
  17.99 zł
w programie Nexto Premium
27.89 zł nexto.pl
pdf
29.99 zł swiatebookow.pl
pdf
29.99 zł publio.pl
pdf
29.99 zł litres.pl

Meik Wiking - inne e-booki

E-booki podobne do "Hygge"