ISBN:9788380158290

Mądrość ciała. Odkryj wrodzoną inteligencje swojego organizmu i ciesz się zdrowiem.

Autor: Rachel Carlton Adams

Wydawnictwo: Czarna Owca

Stron: 304

Opłacalność: 7.23 zł/100 stron

Oszczędzasz: 45%

Czy jesteś wiecznie zmęczona ? Cierpisz na przewlekły ból głowy, pleców albo innych części ciała? Jesteś przygnębiona albo doświadczas stanów lękowych? Masz alergie albo doskwierają ci choroby autoimmunologiczne? Straciłaś popęd seksualny? Jeśli masz jeden lub kilka z powyższych objawów, możliwe, że cierpisz na coś, co dr Rachel Carlton Abrams określa mianem chronicznego wyczerpania organizmu, a więc schorzenie, które objawia się tyciem, wysokim ciśnieniem krwi, wyczerpaniem i wieloma innymi symptomami drenującymi twoje ciało z energii.

W Mądrości ciała dr Abrams pomaga zrozumieć, że wszystkie te objawy, choć są uciążliwe, to stanowią dowód na inteligencję naszego ciała. Z ich pomocą twoje ciało próbuje ci coś powiedzieć, a czasem wręcz wykrzyczeć. I dopiero kiedy nauczysz się go słuchać, będziesz mogła cieszyć się długotrwałym zdrowiem. W swojej książce dr Abrams prezentuje 28-dniowy plan, stosowany przez tysiące osób, jakie przewinęły się przez jej klinikę, a zaprojektowany z myślą o zdrowiu fizycznym i emocjonalnym. Za pomocą testów i narzędzi diagnostycznych wyjaśnia ona, jak każda z nas może użyć własnej mądrości ciała w ocenie takich zjawisk jak stres, sen, popęd seksualny, ból, lęk, depresja, alergie czy choroby autoimmunologiczne.

Książka Mądrość ciała pomoże ci wprowadzić zmiany w sposobie odżywiania, codziennych nawykach i stylu życia, dzięki którym odkryjesz swoje własne potrzeby i stworzysz dla siebie warunki do życia w pełnym zdrowiu i równowadze.

Najlepsza cena: Woblink
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.20 zł

Znaleziono 12 ofert ebooków od 21.99 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
21.99 zł woblink.pl
mobi epub
27.90 zł empik.pl
mobi epub
27.99 zł inverso.pl
mobi epub
30.79 zł septem.pl
mobi epub
od 27.71 zł
(dla stałych klientów)
30.79 zł ebookpoint.pl
mobi epub
31.99 zł ibuk.pl
mobi epub
32.13 zł gandalf.com.pl
mobi epub
36.00 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
  23.99 zł
w programie Nexto Premium
37.19 zł nexto.pl
mobi epub
37.19 zł publio.pl
mobi epub
39.99 zł virtualo.pl
mobi epub
od 6.99 zł
(w abonamencie)
39.99 zł legimi.com

E-booki podobne do "Mądrość ciała"