Wyśnij mnie

Autor: Jamie Ford

Wydawnictwo: Świat Książki

Stron: 416

Opłacalność: 4.02 zł/100 stron

Oszczędzasz: 40%

Jamie Ford, którego książka Hotel słodko-gorzkich wspomnień znalazła się na liście bestsellerów „The New York Times”, napisał swoją bardzo wyczekiwaną drugą powieść.

Jej tło stanowi Seattle w okresie wielkiego kryzysu. Wyśnij i mnie to poruszająca  historia dwojga wrażliwych ludzi: marzącego o lepszej przyszłości chłopca oraz uciekającej przed koszmarną przeszłością kobiety. Oboje szukają miłości, nadziei i przebaczenia.

William Eng, urodzony w Stanach Zjednoczonych chłopiec o chińskim pochodzeniu, ostatnie pięć długich lat przeżył w sierocińcu pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa w Seattle.

W dniu urodzin William wraz z innymi dziećmi zostaje zabrany na wycieczkę do kina. Na srebrnym ekranie widzi aktorkę znaną jako Willow Frost. William jest przekonany, że to jego matka, która została gwiazdą filmową. Chłopiec ucieka z sierocińca, żeby ją odnaleźć i odkrywa, że historia jej życia jest bardziej skomplikowana niż wszelkie hollywoodzkie fantazje.

Jeśli spodobał się wam Hotel słodko-gorzkich wspomnień, pokochacie Wyśnij i mnie. Poruszająca, przesycona wrażliwością powieść, której lektura przynosi wielką satysfakcję.

Lisa Genova

Jamie Ford jest synem Amerykanina chińskiego pochodzenia, autorem powieści Hotel słodko-gorzkich wspomnień, która trafiła na listę bestsellerów „The New York Times” i została wyróżniona nagrodą Asian-Pacific American Award for Literature. Dorastał w Seattle, obecnie mieszka w Montanie wraz z żoną i dziećmi.

Najlepsza cena: Publio
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.15 zł

Znaleziono 10 ofert ebooków od 16,74

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
22,88 zł ibuk.pl
mobi epub
23,71 zł empik.pl
mobi epub
25,11 zł ravelo.pl
mobi epub
od 25,11 zł
(dla stałych klientów)
27,90 zł ebookpoint.pl
epub
16,74 zł publio.pl
epub
23,33 zł gandalf.com.pl
epub
24,83 zł swiatebookow.pl
mobi
25,10 zł zinamon.pl
epub
25,10 zł zinamon.pl
epub
27,90 zł virtualo.pl
epub
od 6,99 zł
(w abonamencie)
27,90 zł legimi.com

E-booki podobne do "Wyśnij mnie"