Skorumpowani

Autor: Jorge Zepeda Patterson

Wydawnictwo: Świat Książki

Stron: 408

Opłacalność: 4.94 zł/100 stron

Oszczędzasz: 36%

Thriller oparty na konwencji dziennikarstwa śledczego i napisany z rozmachem powieści przygodowej. Czytelnik przedziera się przez karty powieści z fascynacją człowieka, który stał się świadkiem odkrycia wstrząsających faktów. Książka obnaża nieznane oblicze władz, a równocześnie przedstawia niezapomnianą i burzliwą historię miłosną.

Partia rządząca, powracająca po latach do władzy, musi stawić czoła nieprzewidzianym konsekwencjom niedawnego odnalezienia brutalnie okaleczonego ciała aktorki Pameli Dosantos. Kobieta została gwiazdą dzięki swym wdziękom i gołębiemu sercu, którego nie szczędziła czołowym przedstawicielom meksykańskiej polityki. Temat zabójstwa słynnej aktorki został poruszony w lokalnej prasie, w notatce naprędce sporządzonej przez wypalonego dziennikarza Tomása. Mężczyzna nie weryfikując posiadanych informacji wspomniał w swoim tekście o pewnym, z pozoru nieznaczącym, szczególe sprawy – miejscu odnalezienia zwłok aktorki. Okazuje się, że to zaledwie kilka metrów od posiadłości Salazara, siejącego postrach przedstawiciela nowego rządu. Kiedy zatem pozornie błaha informacja ujrzała światło dzienne, Tomás znalazł się na celowniku.

Jorge Zepeda Patterson urodził się w 1952 roku w Meksyku, w Mazatlán w stanie Sinaloa. Swoje pierwsze dziennikarskie doświadczenia zdobywał w hiszpańskim "El País". Był redaktorem naczelnym meksykańskiego "Universal" i prowadzącym programy telewizyjne. Jest współtwórcą kilku ważnych periodyków i autorem licznych analiz. Jego cotygodniowa kolumna ukazuje się w ponad dwudziestu dziennikach w całym Meksyku. Obecnie kieruje portalem informacyjnym Sinembargo.mx. Skorumpowani to pierwsza powieść w jego dorobku.

Najlepsza cena: Virtualo
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.17 zł

Znaleziono 11 ofert ebooków od 20,16

DRM? Formaty Cena Księgarnia
bez DRM mobi epub
20,16 zł virtualo.pl
bez DRM mobi epub
26,15 zł ktoczyta.pl
bez DRM mobi epub
26,35 zł gandalf.com.pl
bez DRM mobi epub
26,78 zł ibuk.pl
bez DRM mobi epub
28,35 zł ravelo.pl
bez DRM mobi epub
28,35 zł swiatebookow.pl
bez DRM mobi epub
  18,90 zł
w programie Nexto Premium
29,92 zł nexto.pl
bez DRM mobi epub
31,50 zł empik.pl
bez DRM mobi epub
od 6,99 zł
(w abonamencie)
31,50 zł legimi.com
bez DRM mobi epub
31,50 zł publio.pl
bez DRM mobi
28,40 zł zinamon.pl
bez DRM epub
28,40 zł zinamon.pl

E-booki podobne do "Skorumpowani"