Ogród spieczonej ziemi

Autor: Corban Addison

Wydawnictwo: Świat Książki

Stron: 432

Opłacalność: 6.37 zł/100 stron

Oszczędzasz: 16%

Dziewczynka z zespołem Downa pewnej ciemnej nocy trafia do szpitala w zambijskiej stolicy Lusace po tym gdy została brutalnie napadnięta. Dziewczynka jest w szoku, nie może opowiedzieć o tym co ją spotkało, ani nawet jak się nazywa i gdzie mieszka. Czy była przypadkową ofiarą, czy też sprawca wybrał ją celowo?

Amerykańska prawniczka pracująca w organizacji zwalczającej plagę napaści seksualnych na dzieci w Afryce, postanawia zająć się sprawą. Los zambijskiej dziewczynki jest jej szczególnie bliski, gdyż sama w przeszłości doznała krzywdy. Przysięga sobie, że odnajdzie sprawcę. Powoli nawiązuje współpracę, a potem zaskakującą przyjaźń z Josephem Kabutą, zambijskim policjantem. Poszukiwania wiodą ich do najniebezpieczniejszych dzielnic Lusaki i nad wzburzone wody Wodospadu Wiktorii, na dotknięte AIDS ulice Johannesburga i do imponującego Kapsztadu.

Serce mi pęka na myśl o prześladowanych dzieciach i ich rodzinach, które cierpią wraz z nimi, nie wiedząc, czy rany, których doznali, kiedykolwiek się zagoją.

- Corban Addison

Corban Addison to prawdziwe odkrycie wśród autorów thrillerów. Jego powieści, aktualne, ważne i niezwykle rzetelne, przedstawiają całe spektrum ludzkiego doświadczenia. Deprawację. Upadek. Heroizm. Miłość. Jeśli lubicie historie o szlachetnych ludziach, którzy walczą o dobro w zapomnianych zakątkach świata, ten pisarz, zabierze was w podróż waszego życia.

- John Hart, autor thrillerów

Wciągająca powieść w stylu Johna Grishama, która sprawi, że będziecie czytać do późnej nocy; Addison ma prawdziwy dar opowiadania… Odciśnie ślad na całym świecie książkami, które chwytają za serce, a przy tym dają do myślenia.

- „Business Day Live”

Ważna powieść, która ma sumienie i serce, porywa wartką akcją i tworzy wyjątkowy obraz ukrytego i niebezpiecznego świata. Głęboko autentyczny Ogród spieczonej ziemi daje czytelnikowi satysfakcję na każdym poziomie.

- Richard North Patterson, autor kryminałów

Poruszająca, absolutnie autentyczna, wnikliwa.

- „The Witness”

Frapująca powieść, trzymająca w napięciu i pełna emocji.

- „Pride”

Corban Addison jest autorem powieści "Wędrówka przez słońce", który stała się międzynarodowym bestsellerem i została wydana w ponad dwudziestu krajach. Addison zajmuje się nie tylko pisarstwem – ukończywszy prawo i inżynierię, pracuje także jako prawnik sądowy. Mieszka wraz z rodziną w Wirginii.

Najlepsza cena: Gandalf
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.18 zł

Znaleziono 11 ofert ebooków od 27,53

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
27,53 zł gandalf.com.pl
mobi epub
27,61 zł empik.pl
mobi epub
28,95 zł ibuk.pl
mobi epub
29,28 zł swiatebookow.pl
mobi epub
29,61 zł ravelo.pl
mobi epub
30,00 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
  19,74 zł
w programie Nexto Premium
31,25 zł nexto.pl
mobi epub
od 6,99 zł
(w abonamencie)
32,90 zł legimi.com
mobi epub
32,90 zł publio.pl
mobi epub
32,90 zł virtualo.pl
mobi
29,60 zł zinamon.pl
epub
29,60 zł zinamon.pl

Corban Addison - inne e-booki

E-booki podobne do "Ogród spieczonej ziemi"