ISBN:9788380312098

Ogród spieczonej ziemi

Autor: Corban Addison

Wydawnictwo: Świat Książki

Opłacalność: 6.85 zł/100 stron

Dziewczynka z zespołem Downa pewnej ciemnej nocy trafia do szpitala w zambijskiej stolicy Lusace po tym gdy została brutalnie napadnięta. Dziewczynka jest w szoku, nie może opowiedzieć o tym co ją spotkało, ani nawet jak się nazywa i gdzie mieszka. Czy była przypadkową ofiarą, czy też sprawca wybrał ją celowo?

Amerykańska prawniczka pracująca w organizacji zwalczającej plagę napaści seksualnych na dzieci w Afryce, postanawia zająć się sprawą. Los zambijskiej dziewczynki jest jej szczególnie bliski, gdyż sama w przeszłości doznała krzywdy. Przysięga sobie, że odnajdzie sprawcę. Powoli nawiązuje współpracę, a potem zaskakującą przyjaźń z Josephem Kabutą, zambijskim policjantem. Poszukiwania wiodą ich do najniebezpieczniejszych dzielnic Lusaki i nad wzburzone wody Wodospadu Wiktorii, na dotknięte AIDS ulice Johannesburga i do imponującego Kapsztadu.

Serce mi pęka na myśl o prześladowanych dzieciach i ich rodzinach, które cierpią wraz z nimi, nie wiedząc, czy rany, których doznali, kiedykolwiek się zagoją.

- Corban Addison

Corban Addison to prawdziwe odkrycie wśród autorów thrillerów. Jego powieści, aktualne, ważne i niezwykle rzetelne, przedstawiają całe spektrum ludzkiego doświadczenia. Deprawację. Upadek. Heroizm. Miłość. Jeśli lubicie historie o szlachetnych ludziach, którzy walczą o dobro w zapomnianych zakątkach świata, ten pisarz, zabierze was w podróż waszego życia.

- John Hart, autor thrillerów

Wciągająca powieść w stylu Johna Grishama, która sprawi, że będziecie czytać do późnej nocy; Addison ma prawdziwy dar opowiadania… Odciśnie ślad na całym świecie książkami, które chwytają za serce, a przy tym dają do myślenia.

- „Business Day Live”

Ważna powieść, która ma sumienie i serce, porywa wartką akcją i tworzy wyjątkowy obraz ukrytego i niebezpiecznego świata. Głęboko autentyczny Ogród spieczonej ziemi daje czytelnikowi satysfakcję na każdym poziomie.

- Richard North Patterson, autor kryminałów

Poruszająca, absolutnie autentyczna, wnikliwa.

- „The Witness”

Frapująca powieść, trzymająca w napięciu i pełna emocji.

- „Pride”

Corban Addison jest autorem powieści "Wędrówka przez słońce", który stała się międzynarodowym bestsellerem i została wydana w ponad dwudziestu krajach. Addison zajmuje się nie tylko pisarstwem – ukończywszy prawo i inżynierię, pracuje także jako prawnik sądowy. Mieszka wraz z rodziną w Wirginii.

Wyślemy Ci maila, gdy książka pojawi sie w sprzedaży

Brak ofert. Niedługo mogą się pojawić, zajrzyj tutaj za jakiś czas

Corban Addison - inne e-booki

E-booki podobne do "Ogród spieczonej ziemi"