Barwa ciszy

Autor: Rosamund Lupton

Wydawnictwo: Świat Książki

Stron: 320

Opłacalność: 8.41 zł/100 stron

Oszczędzasz: 10%

Thriller psychologiczny i dramat widziany oczyma głuchej dziewczynki Ruby, która wraz z matką przybywa na Alaskę, gdzie obecnie pracuje jej ojciec – dokumentalista filmujący przyrodę północy. Rodzinne spotkanie jednak nie dochodzi do skutku. Na lotnisku kobieta dowiaduje się, że wioskę, w której mieszkał jej mąż Matt, strawił pożar i nikt z mieszkańców nie przeżył. Wbrew zapewnieniom policji Yasmin wierzy, że jej mąż jednak żyje i wraz z córką wyrusza na jego poszukiwanie. Kobieta i dziecko ciężarówką przemierzają ośnieżone pustkowia Alaski pogrążone w mroku nocy polarnej. Przez całą drogę ich śladem podąża tajemniczy wóz a na laptopie dziewczynki pojawiają się maile ze zdjęciami martwych zwierząt nadsyłane przez anonimowego nadawcę.

Co naprawdę wydarzyło się w wiosce Anaktue? Czy Yasmin odnajdzie męża?

 

Doskonałe tempo, porywająca fabuła. Brzmienie ciszy przyprawi czytelnika o żywsze bicie serca. Absolutnie wciągające. - Louise Penny

Tak doskonale i przejmująco napisane. Wszystko, czego się oczekuje od wspaniałej powieści. -  Liane Moriarty

Niczym powiew lodowatego powietrza, ten pełen bezustannego napięcia thriller jest jednocześnie rodzinnym dramatem widzianym oczami dziecka, jak żaden inny. Nie czułam takich dreszczy od czasu Smilli w labiryntach śniegu. - Emma Donoghue.

 

Rosamund Lupton jest scenarzystką i autorką książek. Jej thrillery psychologiczne: Siostra i Potem zostały pozytywnie ocenione przez recenzentów, były bestsellerami, wydano je w wielu krajach.

Najlepsza cena: Zinamon
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.16 zł

Znaleziono 1 ofert ebooków od 26,90

Formaty Cena Księgarnia
mobi
26,90 zł zinamon.pl
epub
26,90 zł zinamon.pl

Rosamund Lupton - inne e-booki

E-booki podobne do "Barwa ciszy"