Dziewczyna z szyją żyrafy

Autor: Corinne Hofmann

Wydawnictwo: Świat Książki

Stron: 320

Opłacalność: 7.62 zł/100 stron

Oszczędzasz: 18%

Kolejna biograficzna książka Corinne Hofmann, autorki bestsellerowej Białej Masajki. Historię jej egzotycznej i gorącej, jak sama Afryka, miłości do kenijskiego Masaja śledziły miliony czytelników na całym świecie.

Zanim jednak Carinne spotkała swoją największa miłość, spędziła wiele lat w Szwajcarii jako córka Niemca i Francuski. Wiodła skromne życie w niewielkim domu na obrzeżach wsi. Wcześnie nauczyła się samodzielności. Pierwsze pieniądze zarobiła w wieku siedmiu lat sprzedając zrobione przez siebie bukieciki. Jako Niemka w Szwajcarii lat sześćdziesiątych i siedemdziesiątych czuła się outsiderką, a z powodu wysokiej, szczupłej sylwetki przezywano ją w szkole „żyrafią szyją”. Dzięki niełatwemu dzieciństwu Corinne wyrosła na silną kobietę, potrafiącą poradzić sobie z przeciwnościami losu. Mimo wielu trudności udało jej się w końcu ułożyć sobie wygodne życie w Szwajcarii, które jednak w wieku dwudziestu siedmiu lat bez wahania porzuciła podążając za swoją miłością w sam środek afrykańskiej dziczy.

Dziewczyna z szyją żyrafy to szczera opowieść Corinne Hofmann o dorastaniu w trudnych warunkach i o ważnych naukach, jakie z tego wyciągnęła.

Inspirująca historia silnej kobiety, która czerpie radość z życia, odnosi sukcesy i nade wszystko nie boi się sięgać po swoje marzenia. Zaskakująca i motywująca.

Corinne Hofmann urodziła się w 1960 r. w Szwajcarii. Jej autobiograficzna powieść Biała Masajka, opowiadająca o niezwykłej miłości do wojownika Samburu, stała się międzynarodowym bestsellerem, który przetłumaczono na 33 języki. Popularność zdobyły również kolejne jej książki Żegnaj Afryko, Moja afrykańska miłość oraz Afryka moja miłość. Corinne Hofmann mieszka nad jeziorem Lugano.

Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.16 zł

Znaleziono 10 ofert ebooków od 24,38

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
od 21,94 zł
(dla stałych klientów)
24,38 zł ebookpoint.pl
mobi epub
24,43 zł gandalf.com.pl
mobi epub
26,31 zł ibuk.pl
mobi epub
26,61 zł swiatebookow.pl
mobi epub
27,00 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
29,90 zł virtualo.pl
mobi epub
29,90 zł empik.pl
mobi epub
  17,94 zł
w programie Nexto Premium
29,90 zł nexto.pl
mobi epub
29,90 zł publio.pl
mobi
26,90 zł zinamon.pl
epub
26,90 zł zinamon.pl

Corinne Hofmann - inne e-booki

E-booki podobne do "Dziewczyna z szyją żyrafy"