Miłość toksyczna, miłość dojrzała

Autor: Maciej Bennewicz

Wydawnictwo: Burda

MIŁOŚĆ TO NAJWAŻNIEJSZE UCZUCIE W NASZYM ŻYCIU!

 

Wielu psychologów twierdzi, że to ona decyduje o jakości życia. Codzienne samopoczucie, sukcesy, energia do pracy, relacje z ludźmi ­– zależą właśnie od niej. Miłość to źródło. Gdy jest toksyczna, zatruwa całe nasze istnienie.

 

Skąd biorą się trucizny miłości? Jak znaleźć na nie antidotum? Kto i jak nas zatruwa? Jak stworzyć trwały i szczęśliwy związek? Czym różni się miłość od zakochania? Od czego zależy szczęście w relacji? Kiedy miłość staje się dojrzała? Kiedy partnerzy mogą sobie ufać? Odpowiedzi na te i inne ważne pytania znajdziesz w tej przynoszącej rzetelną wiedzę i praktyczne wskazówki książce.

 

To swoisty COACHING RELACJI, dzięki któremu odnajdziesz drogę do dojrzałej miłości, poznasz sprawdzone sposoby na zbudowanie trwałej relacji i sięgniesz po klucz do szczęścia.

PAMIĘTAJ, JAKOŚĆ TWOJEGO ŻYCIA TO JAKOŚĆ TWOJEJ MIŁOŚCI!

 

Maciej Bennewicz

Menadżer, coach, socjolog ze specjalizacją z psychologii. Dyrektor rozwoju w firmie Norman Benett Group. Dyrektor programowy i wykładowca w Norman Benett Academy ­– organizacji kształcącej zawodowych trenerów i coachów. Autor licznych poradników oraz artykułów prasowych z dziedziny coachingu. Malarz, miłośnik kotów, taoista, bloger

Najlepsza cena: Empik
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 6 ofert ebooków od 18,60

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
18,60 zł empik.pl
mobi epub
18,60 zł virtualo.pl
mobi epub
25,73 zł woblink.pl
mobi epub
od 23,72 zł
(dla stałych klientów)
26,35 zł ebookpoint.pl
mobi epub
27,90 zł ravelo.pl
mobi epub
29,45 zł swiatebookow.pl

Maciej Bennewicz - inne e-booki

E-booki podobne do "Miłość toksyczna, miłość dojrzała"