ISBN:9788380627017

Odwróceni

Autor: Artur Kowalewski, Piotr Pytlakowski

Wydawnictwo: REBIS

Oszczędzasz: 22%

Mroczne zaułki, gdzie trwają nieustanne zmagania dobra ze złem. Przyjaźń i zdrada. Lojalność i niewierność. Życie i śmierć. Zasady, których nikt już nie przestrzega – Piotr Pytlakowski I Artur Kowalewski proponują czytelnikom o mocnych nerwach powieść kryminalną o przenikających się światach gangsterów i policjantów.

O Autorach:
PIOTR PYTLAKOWSKI – dziennikarz, scenarzysta, autor i współautor książek „Republika MSW”, „Czekając na kata”, „Alfabet mafii”, „Śmierć za 300 tys.”, „Agent Tomasz i inni”, „Wszystkie ręce umyte”, „Biuro tajnych spraw”, „Nowy alfabet mafii”, „Wojny kobiet”, „Szkoła szpiegów”, „Mój agent Masa„ oraz „Królowa mafii”. Nakręcił kilka filmów dokumentalnych i kilkanaście reportaży telewizyjnych. Współautor scenariusza serialu „Odwróceni” i cyklu telewizyjnego „Alfabet mafii”. Jako reporter pracował m.in. w „Przeglądzie Tygodniowym”, „Spotkaniach”, „Gazecie Wyborczej” i „Życiu Warszawy”. Od 1997 r. jest dziennikarzem tygodnika „Polityka”. Nagrodzony m.in. „Polskim Pulitzerem” w kategorii „dziennikarstwo śledcze” i nagrodą Adwokatury Polskiej „Złota Waga”.

ARTUR KOWALEWSKI – scenarzysta i producent. Stoi za takimi telewizyjnymi sukcesami jak „Odwróceni” (TVN), „Prokurator” (TVP) i „Wataha” (HBO). Jego projekty dwukrotnie zdobyły Orły – Polskie Nagrody Filmowe – w kategorii „najlepszy filmowy serial fabularny”.

Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.18 zł

Znaleziono 10 ofert ebooków od 26.44 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
od 23.80 zł
(dla stałych klientów)
26.44 zł ebookpoint.pl
mobi epub
26.91 zł gandalf.com.pl
mobi epub
27.12 zł ibuk.pl
mobi epub
27.49 zł inverso.pl
mobi epub
28.14 zł litres.pl
mobi epub
30.85 zł swiatebookow.pl
mobi epub
31.00 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
  20.34 zł
w programie Nexto Premium
31.53 zł nexto.pl
mobi epub
33.90 zł woblink.pl
mobi epub
33.90 zł publio.pl

Piotr Pytlakowski - inne e-booki

E-booki podobne do "Odwróceni"