Stres męski - nowe spojrzenie

Autor: Georgia Witkin

Wydawnictwo: REBIS

Stron: 336

Opłacalność: 7.02 zł/100 stron

Oszczędzasz: 21%

Współcześni mężczyźni stają przed nowymi wyzwaniami, a co za tym idzie, doświadczają stresu, którego nie znali ich rodzice i dziadkowie. Jak sobie z nim radzić?

Autorka bazując na własnym doświadczeniu klinicznym, oraz na setkach wywiadów przeprowadzonych z mężczyznami w ramach badań ankietowych, dowodzi, że stres męski różni się od kobiecego i wymaga osobnego podejścia. W swej książce omawia źródła stresu męskiego i jego wpływ na wszystkie dziedziny życia, ale też daje praktyczne wskazówki jak radzić sobie ze stresem będąc nastoletnim chłopakiem, mężczyzną w sile wieku, emerytem. Lektura odpowiednia dla wszystkich mężczyzn, bez względu na wiek, ale też dla ich żon, matek, córek, sióstr.

Jak się odnaleźć w nieustannie zmieniającym się świecie? Jak sprostać nowym wyzwaniom? Jak pogodzić życie prywatne i pracę zawodową, która może wysysać całą energię i pozbawiać sił? Jak sprostać oczekiwaniom w szkole, na uczelni, w firmie, a także oczekiwaniom ze strony rodziny i bliskich ludzi? A jeszcze do tego mieć satysfakcjonujące życie seksualne?

Georgia Witkin nadała nowy kształt jednemu ze swoich największych bestsellerów, odpowiadając na problemy mężczyzn XXI wieku.

 

Ta książka to prawdziwy dar nie tylko dla wszystkich mężczyzn, ale także ich żon, matek, córek i sióstr – czyli tych kobiet, na których im zależy. - John Vaughan, „The Charlotte Observer”

Napisana z humorem i sympatią dla mężczyzn książka, która omawia jak najbardziej prawdziwe problemy i podpowiada sposoby na ich rozwiązanie. - Hank Herman, „Health Magazine”

Nawet starego psa można nauczyć nowych sztuczek – a to oznacza, że każdy i w każdym momencie może się zmienić. Tego uczy ta książka. - Jack Hirschowitz, dyrektor ds szkolenia stażystów w Mt. Sinai School of Medicine, autor przedmowy do "Stresu męskiego”

Ta książka jest lepsza niż witaminy – uwielbiam ją! - Robert I. Belinoff, dyrektor Health Care Division, J. Walter Thompson

Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.16 zł

Znaleziono 13 ofert ebooków od 23,60

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
od 21,24 zł
(dla stałych klientów)
23,60 zł ebookpoint.pl
mobi epub
25,07 zł gandalf.com.pl
mobi epub
25,42 zł bramynauki.pl
mobi epub
26,91 zł ravelo.pl
mobi epub
26,91 zł swiatebookow.pl
mobi epub
27,00 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
  17,94 zł
w programie Nexto Premium
28,40 zł nexto.pl
mobi epub
29,90 zł empik.pl
mobi epub
od 6,99 zł
(w abonamencie)
29,90 zł legimi.com
mobi epub
29,90 zł virtualo.pl
mobi epub
29,90 zł publio.pl
mobi epub
20,90 zł
(z kodem prom.)
30,90 zł woblink.pl
mobi
26,90 zł zinamon.pl
epub
26,90 zł zinamon.pl

Georgia Witkin - inne e-booki

E-booki podobne do "Stres męski - nowe spojrzenie"