Potężna forteca

Autor: David Weber

Wydawnictwo: REBIS

Stron: 944

Opłacalność: 3.31 zł/100 stron

Oszczędzasz: 22%

Czwarty tom cyklu SCHRONIENIE

Cayleb Ahrmahk odniósł największe morskie zwycięstwa w historii ludzkości. Rozbił w pył wrogie przymierze i wspólnie z królową Sharleyan utworzył Imperium Charisu, największą potęgę morską w dziejach Schronienia i ostoję dla ceniących sobie wolność uciekinierów z innych krain. Jednakże Grupa Czworga, klika rządząca Schronieniem, poprzysięgła zniszczenie Imperium Charisu. Potężna flota, wyposażona w najnowszą broń, wkrótce zostanie wysłana przeciwko Charisowi.

Tymczasem dla Kościoła nadal tajemnicą jest osoba doradcy Cayleba i Sharleyan, mnicha-wojownika zwącego się Merlin Athrawes.  Merlin wie, że Schronienie to ostatnia planeta zamieszkana przez ludzi, a narzucony przez Kościół Boga Oczekiwanego zastój technologiczny może się okazać wyrokiem śmierci dla ludzkości.

Ślepa niszczycielska siła Matki Kościoła przetacza się przez Charis, lecz Merlin Athrawes i garstka bohaterów stają na jej drodze. Grupa Czworga ma się niebawem przekonać, jaką potęgą jest w rzeczywistości ludzka wolność.

David Weber, jedna z największych gwiazd światowej fantastyki, znany jest przede wszystkim z doskonałych cykli militarnej SF (HONOR HARRINGTON, STARFIRE) i rewelacyjnej space opery SCHRONIENIE. Łączny nakład jego książek przekroczył już siedem milionów egzemplarzy, a kilkanaście tytułów trafiło na listy bestsellerów, m.in. „New York Timesa”, „The Wall Street Journal” i „USA Today”.

Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.22 zł

Znaleziono 9 ofert ebooków od 31,26

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
od 28,13 zł
(dla stałych klientów)
31,26 zł ebookpoint.pl
mobi epub
31,92 zł ibuk.pl
mobi epub
33,43 zł gandalf.com.pl
mobi epub
35,91 zł ravelo.pl
mobi epub
36,00 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
39,90 zł virtualo.pl
mobi epub
39,90 zł publio.pl
mobi epub
39,90 zł legimi.com
mobi
35,90 zł zinamon.pl
epub
35,90 zł zinamon.pl

David Weber - inne e-booki

E-booki podobne do "Potężna forteca"