ISBN:9788380698178

Przeprowadzka

Autor: Jill Ciment

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Stron: 232

Opłacalność: 8.54 zł/100 stron

Oszczędzasz: 17%

Pewnego sobotniego wieczoru spokojne życie starszego małżeństwa z Nowego Jorku nabiera gwałtownego przyśpieszenia: właśnie podjęli decyzję o sprzedaży mieszkania, następnego dnia czeka ich tzw. „dzień otwarty”, a tymczasem ich stara jamniczka Dorothy doznaje poważnego urazu kręgosłupa. Kiedy Alex i Ruth transportują sparaliżowaną suczkę do szpitala, okazuje się, że w pobliskim tunelu nastąpiła awaria cysterny z benzyną – i być może jest to próba zamachu terrorystycznego. Telewizja nadaje coraz bardziej alarmujące wiadomości, co nie pozostaje bez wpływu nie tylko na ceny nieruchomości, ale także na postawy moralne małżonków.

Na podstawie powieści powstał film w reżyserii Richarda Loncraine’a, w rolach głównych wystąpili Diane Keaton, Morgan Freeman i Cynthia Nixon.

Genialna satyra na media i rynek nieruchomości, świetny obraz miasta, jego zagonionych mieszkańców i międzyludzkich więzi.

„The Oprah Magazine”

Ta krótka powieść ma wszystkie cechy bestsellera. Jest błyskotliwa, zabawna i zaskakująca. Kupiłam już po egzemplarzu najbliższym przyjaciołom i radzę Wam zrobić to samo. Każda strona to czysta przyjemność z lektury.

Ann Patchett

Odważna, wartościowa, niemal idealna powieść.

„Los Angeles Times”

Jill Ciment urodzona w Montrealu, w Kanadzie. Jest autorką trzech powieści: The Tattoo Artist, Teeth of the Dog i The Law of Falling Bodies; opowiadań Small Claims; i książki wspomnieniowej Half a Life. Laureatka National Endowment for the Arts, a NEA Japan Fellowship Prize, Janet Heidinger Kafka Prize i Guggenheim Fellowship. Ciment wykłada na Uniwersytecie na Florydy. Mieszka w Gainesville na Florydzie.

Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.13 zł

Znaleziono 12 ofert ebooków od 19.81 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
od 17.83 zł
(dla stałych klientów)
19.81 zł ebookpoint.pl
mobi epub
19.91 zł gandalf.com.pl
mobi epub
20.32 zł litres.pl
mobi epub
21.51 zł swiatebookow.pl
mobi epub
22.00 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
23.90 zł ibuk.pl
mobi epub
23.90 zł virtualo.pl
mobi epub
23.90 zł empik.pl
mobi epub
  14.34 zł
w programie Nexto Premium
23.90 zł nexto.pl
mobi epub
23.90 zł publio.pl
mobi
21.50 zł zinamon.pl
epub
21.50 zł zinamon.pl
epub
24.90 zł
(z kodem prom.)
24.90 zł woblink.pl

E-booki podobne do "Przeprowadzka"