ISBN:9788380699007

Utopce

Autor: Katarzyna Puzyńska

Seria wydawnicza: Lipowo, część 5.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Stron: 600

Opłacalność: 3.8 zł/100 stron

Oszczędzasz: 25%

Upalne lato tysiąc dziewięćset osiemdziesiątego czwartego roku na zawsze pozostanie w pamięci mieszkańców odciętej od świata wsi Utopce. To wtedy ofiarą krwiożerczego wampira padły dwie osoby. Wśród przepastnej puszczy pełnej leśnych duchów łatwo jest uwierzyć w działanie sił nadprzyrodzonych. Czy gwałtowna śmierć obu ofiar naprawdę jest dziełem upiora? A może to któryś z mieszkańców wsi miał swoje powody, żeby zabić? Trzydzieści lat później sprawę rozwikłać muszą Daniel Podgórski i kontrowersyjna Klementyna Kopp. Perturbacje w życiu prywatnym śledczych utrudniają dotarcie do prawdy. Czy uda im się odkryć tożsamość mordercy? A może tylko obudzą przyczajonego przez lata wampira i nic nie będzie już w stanie powstrzymać nadchodzącego zła?
„Utopce” to piąty tom sagi kryminalnej o policjantach z Lipowa. Historie te łączą w sobie elementy klasycznego kryminału i powieści obyczajowej z rozbudowanym wątkiem psychologicznym osadzonym w szerokim kontekście społeczno-obyczajowym. Książki cenione są za unikalny styl narracji, trzymającą w napięciu fabułę i dopracowane portrety psychologiczne bohaterów. Dlatego saga o Lipowie doceniana jest również przez wielbicieli innych gatunków literackich. Porównywana jest do książek Agathy Christie i powieści szwedzkiej królowej gatunku, Camilli Läckberg. 

Katarzyna Puzyńska (ur. 1985) – z wykształcenia psycholog. Przez kilka lat pracowała jako nauczyciel akademicki na wydziale psychologii. Teraz całkowicie skupiła się na realizowaniu swojej największej pasji, czyli pisaniu. W wolnych chwilach biega, spaceruje ze swoimi psami i jeździ konno. Uwielbia Skandynawię i Hiszpanię. 
Pochodzi z Warszawy, ale w dzieciństwie wiele czasu spędzała w niewielkiej wsi pod Brodnicą, gdzie toczy się akcja jej powieści. 

Najlepsza cena: Publio
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.17 zł

Znaleziono 11 ofert ebooków od 22.80 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
22.80 zł publio.pl
mobi epub
od 21.30 zł
(dla stałych klientów)
23.67 zł ebookpoint.pl
mobi epub
24.32 zł inverso.pl
mobi epub
25.92 zł gandalf.com.pl
mobi epub
27.36 zł swiatebookow.pl
mobi epub
27.50 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
28.58 zł litres.pl
mobi epub
  18.24 zł
w programie Nexto Premium
30.40 zł nexto.pl
mobi epub
30.40 zł ibuk.pl
mobi epub
31.40 zł woblink.pl
mobi
27.40 zł zinamon.pl
epub
27.40 zł zinamon.pl

Katarzyna Puzyńska - inne e-booki

Lipowo - inne książki z cyklu:

E-booki podobne do "Utopce"