ISBN:9788380740273

Donald Trump. W pogoni za sukcesem

Autor: Michael D'Antonio

Wydawnictwo: Bukowy Las

Stron: 384

Opłacalność: 4.54 zł/100 stron

Oszczędzasz: 56%

Piekielnie inteligentny, niezwykle sprawny biznesmen i skuteczny polityk, czy też dziecko epoki narcyzmu, skupiony na sobie, patologiczny kłamca owładnięty żądzą władzy?

Cała prawda o Donaldzie Trumpie, kontrowersyjnym miliarderze, który ma szanse zostać 45 prezydentem Stanów Zjednoczonych.

Ta świetnie napisana biografia dostarcza odpowiedzi wszystkim, którzy wciąż pytają, kim, u licha, jest Donald Trump. Specjalista od autoreklamy, budowniczy, artysta i polityk, którego żądza sukcesu graniczy z obsesją – a jednak udało mu się zdobyć niemal wszystko, czego pragnął. Czy zdobędzie również fotel prezydencki?

Michael D’Antonio, pisząc tę książkę czerpał z własnych obszernych wywiadów z Trumpem i członkami jego rodziny, w tym również dorosłymi dziećmi. Autor prezentuje najpełniejszy dotąd życiorys miliardera: od pierwszych biznesowych projektów, poprzez burzliwe życie miłosne, aż po wybory polityczne i udział w wyścigu po prezydenturę.

Donald Trump prowadzi w wyścigu o nominację do wyborów prezydenckich w USA z ramienia Partii Republikańskiej, choć eksperci, dziennikarze i wyborcy długo nie traktowali go jako poważnego kandydata. Ten najsłynniejszy amerykański biznesmen, a jednocześnie polityczny prowokator, od zawsze wzbudzał wiele kontrowersji, a jego start w wyborach stanowił zagadkę dla każdego, kto próbował oceniać prezydencki wyścig wedle reguł politycznej logiki. A przecież – o czym przekonuje autor tej książki – miliarder jak dotąd rzadko stosował zwykłe metody. U podstaw jego działań zawsze też leżało głębokie wewnętrzne przekonanie, że on sam jest wyjątkową i najwspanialszą istotą ludzką. Czemu więc nie miałby zostać prezydentem Stanów Zjednoczonych?

Fragment książki:

Tak, potrafi zachowywać się okropnie, a czasami bywa też okrutny. Jeśli wziąć jednak pod uwagę, w jakim świecie się znalazł, Trump powinien być uważany po prostu za naprawdę skutecznego biznesmena, któremu udało się pozostawić wszystkich konkurentów w tyle. Jest żyjącym uosobieniem systemu wartości swojej epoki. Bogaty i powszechnie rozpoznawany, ugruntował wśród Amerykanów swój wizerunek przedsiębiorcy budowlanego, ale także gospodarza teleturnieju i polityka. Niektórzy uznaliby może, że to bardzo podobne role. Wszystkie jednak idealnie mu odpowiadające. Nic dziwnego, że Trump - otoczony kamerami, spełniającymi współcześnie funkcję stawu, w który wpatrywał się Narcyz - uważa swój talent do oczarowywania ludzi za coś w rodzaju magii.

Przekonany o swojej niezwykłości i wyższości, Donald Trump ostatecznie zdecydował się zaproponować Stanom Zjednoczonym Ameryki i całemu światu swoje usługi w zakresie zarządzania.

Najlepsza cena: Swiatksiazki.pl
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.16 zł

Znaleziono 10 ofert ebooków od 17.45 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
17.45 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
od 22.41 zł
(dla stałych klientów)
24.90 zł ebookpoint.pl
mobi epub
28.38 zł gandalf.com.pl
mobi epub
28.62 zł ibuk.pl
mobi epub
31.06 zł swiatebookow.pl
mobi epub
34.90 zł empik.pl
mobi epub
  20.94 zł
w programie Nexto Premium
34.90 zł nexto.pl
mobi epub
34.90 zł publio.pl
mobi epub
34.90 zł virtualo.pl
mobi
31.40 zł zinamon.pl
epub
31.40 zł zinamon.pl

E-booki podobne do "Donald Trump"