Detoks zbożowy w 10 dni

Autor: William Davis

Wydawnictwo: Bukowy Las

Stron: 280

Opłacalność: 4.45 zł/100 stron

Oszczędzasz: 50%

Dr William Davis, autor bestsellerowej Diety bez pszenicy, tym razem przedstawia opracowany przez siebie program odtruwający, trwający zaledwie 10 dni. Książka zawiera starannie przygotowane plany posiłków i przepisy na pyszne potrawy, pozwalające w krótkim czasie wyeliminować z diety pszenicę i inne zboża, aby utrzymać prawidłową wagę i cieszyć się dobrym zdrowiem.

Dr William Davis za sprawą swej książki Dieta bez pszenicy zmienił w świecie Zachodu ton dyskusji na temat zdrowia i odchudzania. Ujawnił prawdę o konwencjonalnej „mądrości” dietetycznej i wytłumaczył milionom ludzi jak pozbyć się  przewlekłych problemów zdrowotnych poprzez usunięcie z diety produktów zbożowych, a zwłaszcza pszenicy.

Detoks zbożowy w 10 dni to doskonała książka dla tych czytelników Diety bez pszenicy, którym nie powiódł się plan przejścia na dietę bezglutenową, a także dla nowicjuszy, którym potrzeba impulsu do przejścia na życie bez zbóż. Niezależnie od całkiem nowego programu startowego, dr Davis wyjaśnia też, jak rozpoznawać i łagodzić objawy pszennego głodu narkotycznego, jak omijać dietetyczne pułapki i w jaki sposób korzystać z suplementów diety, aby jeszcze skuteczniej tracić wagę i poprawić stan swojego zdrowia. Książka zawiera także inspirujące świadectwa osób, które ukończyły dziesięciodniowy detoks, oraz wiele nowych przepisów kulinarnych na smaczne i zdrowe dania bez dodatku zbóż dla całej rodziny.

Najlepsza cena: Swiatksiazki.pl
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 11 ofert ebooków od 12,45

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
12,45 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
20,83 zł gandalf.com.pl
mobi epub
22,16 zł swiatebookow.pl
mobi epub
22,41 zł ravelo.pl
mobi epub
  14,94 zł
w programie Nexto Premium
23,65 zł nexto.pl
mobi epub
23,66 zł ibuk.pl
mobi epub
24,49 zł empik.pl
mobi epub
od 6,99 zł
(w abonamencie)
24,90 zł legimi.com
mobi epub
24,90 zł publio.pl
mobi epub
24,90 zł virtualo.pl
mobi
22,40 zł zinamon.pl
epub
22,40 zł zinamon.pl

William Davis - inne e-booki

E-booki podobne do "Detoks zbożowy w 10 dni"