ISBN:9788380740570

Powrót na Ziemię

Autor: Kass Morgan

Seria wydawnicza: Misja 100, część 3.

Wydawnictwo: Bukowy Las

Opłacalność: 8.65 zł/100 stron

Trzeci tom ekscytującego cyklu powieściowego Misja 100, który zainspirował twórców amerykańskiego serialu science fiction THE 100.

Przed setką młodocianych przestępców zesłanych ze Ziemię staje największe wyzwanie.

Inni Ziemianie powracają do domu.

Kilka tygodniu po lądowaniu na Ziemi opuszczonej przez ludzi przed setkami lat, młodzi koloniści zdołali założyć obóz i zaprowadzić porządek w dzikim środowisku. Delikatna równowaga ulega jednak zakłóceniu, kiedy na Ziemię docierają nowe lądowniki.

Ci, którzy dostali się na ich pokłady, mogą mówić o dużym szczęściu, ponieważ w stacji kosmicznej właśnie kończy się tlen, ale szczęście Glass po wylądowaniu na Ziemi wydaje się dobiegać kresu. Clarke prowadzi wyprawę ratunkową na miejsce lądowania, lecz jej myśli krążą ciągle wokół rodziców, którzy być może jednak żyją. Tymczasem Wells walczy o utrzymanie roli przywódcy, mimo przybycia na Ziemię wicekanclerza w asyście uzbrojonych strażników, a Bellamy musi zdecydować, czy uciec od odpowiedzialności za przestępstwa, czy też stawić czoło rzeczywistości.

Dla setki zesłańców nadszedł czas, by zjednoczyć siły i walczyć o wolność odnalezioną na Ziemi. Alternatywą będzie utrata wszystkiego, co kochają – w tym również ukochanych osób.

Wyślemy Ci maila, gdy książka pojawi sie w sprzedaży

Brak ofert. Niedługo mogą się pojawić, zajrzyj tutaj za jakiś czas

Kass Morgan - inne e-booki

Misja 100 - inne książki z cyklu:

E-booki podobne do "Powrót na Ziemię"