Między Berlinem a Pekinem

Autor: Opracowanie zbiorowe

Wydawnictwo: Fronda

Czy Rosja ulegnie rozpadowi? Czy może raczej zaatakuje Zachód? Czego obawiają się Skandynawowie? Dlaczego analizy polityki zagranicznej najlepiej robić za publiczne pieniądze? Czemu Niemcy chcą, żeby wszyscy byli do nich podobni? Czy islam ma w sobie pierwiastek agresji? Dlaczego premier Erdogan bez problemu trzyma Turcję w garści? Co śpiewają Ukraińcy w ogródku piwnym? Czy na ulicach w Dagestanie jest bezpiecznie?

„Między Berlinem a Pekinem” przyniesie odpowiedź na te i wiele innych pytań. Rozmowy Łukasza Warzechy z ekspertami Ośrodka Studiów Wschodnich im. Marka Karpia – prestiżowego think-tanku o 25-letniej tradycji – zaciekawią i laika, i specjalistę w dziedzinie stosunków międzynarodowych. Są też swoistym kompendium wiedzy o obszarach leżących w kręgu zainteresowania OSW, a przedstawiona w nich strategiczna perspektywa sprawi, że nie stracą na aktualności.

Takiej książki na polskim rynku jeszcze nie było. Pozycja obowiązkowa dla wszystkich zainteresowanych bliższym i dalszym sąsiedztwem Polski – szczególnie w czasach, gdy świat jest coraz mniej uporządkowany.

Najlepsza cena: Gandalf
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 7 ofert ebooków od 18,32

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
18,32 zł gandalf.com.pl
mobi epub
  13,14 zł
w programie Nexto Premium
20,80 zł nexto.pl
mobi epub
  13,14 zł
w programie Nexto Premium
20,80 zł nexto.pl
mobi epub
20,80 zł swiatebookow.pl
mobi epub
21,49 zł empik.pl
mobi epub
od 6,99 zł
(w abonamencie)
21,89 zł legimi.com
mobi epub
21,90 zł virtualo.pl

Opracowanie zbiorowe - inne e-booki

E-booki podobne do "Między Berlinem a Pekinem"