Kieruj, działaj, żyj

Autor: Fredmund Malik

Wydawnictwo: MT Biznes

Opłacalność: 8.46 zł/100 stron

KIERUJ DZIAŁAJ ŻYJ jest klasyczną książką z zakresu zarządzania. Fredmund Malik omawia w niej wszystko, co powinni wiedzieć szefowie i eksperci zajmujący stanowiska kierownicze. W książce można znaleźć uniwersalne zasady, zadania i narzędzia skutecznego zarządzania innymi oraz samym sobą.

Nowe, zmienione i uaktualnione wydanie książki, która jest jedną ze 100 najlepszych książek o tematyce biznesowej, skierowane jest do nowego pokolenia menedżerów.

Wiedza, mocne strony, talent, kreatywność i odwaga w innowacyjnym myśleniu i działaniu są bardzo ważne. Jeszcze ważniejsza jest jednak skuteczność. KIERUJ DZIAŁAJ ŻYJ pomoże czytelnikom stawić czoła „Wielkiej Transformacji XXI wieku” – tym mianem Malik określa przełomowe zmiany w gospodarce i społeczeństwie. Jest to książka o tym, jak tworzyć dobrze funkcjonujące organizacje w ciągle zmieniającym się społeczeństwie, w którego centrum znajduje się skuteczny człowiek.

Malik, który od 30 lat jest czołowym wizjonerem biznesowym krajów niemieckojęzycznych, wyjaśnia w swojej książce, co kryje się pod pojęciem „właściwego i dobrego zarządzania” oraz jak ważne jest ono w rozwiązywaniu problemów w firmach i organizacjach. Holistyczne teorie zarządzania Malika pokazują, że dobrego zarządzania można się nauczyć, a zdobyta wiedza zaowocuje również w zarządzaniu naszym życiem prywatnym.

„FOCUS”

„Fredmund Malik jest czołowym europejskim analitykiem, ekspertem i doradcą w dziedzinie zarządzania. Jest ważną postacią w kształtowaniu zarówno teorii, jak i praktycznych zasad zarządzania”.

Peter F. Drucker

Kieruj działaj żyj jest klasyczną książką z zakresu zarządzania. Fredmund Malik omawia w niej wszystko, co powinni wiedzieć szefowie i eksperci zajmujący stanowiska kierownicze. W książce można znaleźć uniwersalne zasady, zadania i narzędzia skutecznego zarządzania innymi oraz samym sobą.

Książka ta jest jedną ze 100 najlepszych książek o tematyce biznesowej. Nowe, zmienione i uaktualnione wydanie skierowane jest do nowego pokolenia menedżerów, dla których skuteczność jest kluczem do sukcesu. Ukazuje, w jaki sposób można przemienić wiedzę, mocne strony, talent, kreatywność i innowacyjne myślenie w rezultaty. Kieruj działaj żyj pomoże czytelnikom stawić czoła „Wielkiej Transformacji XXI wieku”, mianem której Malik określa przełomowe zmiany w gospodarce i społeczeństwie. Jest to książka o tym, jak tworzyć dobrze funkcjonujące organizacje w ciągle zmieniającym się społeczeństwie.

Fredmund Malik jest jednym z najbardziej wpływowych wizjonerów biznesowych w Europie.

„Business Week”
Wyślemy Ci maila, gdy książka pojawi sie w sprzedaży

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
37,90 zł virtualo.pl
mobi epub
od 44,58 zł
(dla stałych klientów)
49,53 zł ebookpoint.pl
mobi epub
49,53 zł onepress.pl
mobi epub
51,78 zł gandalf.com.pl
mobi epub
od 4,92 zł
(dostęp online)
51,92 zł ibuk.pl
mobi epub
58,41 zł ravelo.pl
mobi epub
58,50 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
58,81 zł swiatebookow.pl
mobi epub
  38,94 zł
w programie Nexto Premium
61,66 zł nexto.pl
mobi epub
61,90 zł empik.pl
mobi epub
51,90 zł
(z kodem prom.)
61,90 zł woblink.pl
mobi epub
61,91 zł legimi.com
mobi epub
64,89 zł publio.pl
mobi epub
64,90 zł litres.pl
mobi
55,20 zł zinamon.pl
epub
55,20 zł zinamon.pl

E-booki podobne do "Kieruj, działaj, żyj"