Kieruj, działaj, żyj

Autor: Fredmund Malik

Wydawnictwo: MT Biznes

Stron: 448

Opłacalność: 10.84 zł/100 stron

Oszczędzasz: 25%

KIERUJ DZIAŁAJ ŻYJ jest klasyczną książką z zakresu zarządzania. Fredmund Malik omawia w niej wszystko, co powinni wiedzieć szefowie i eksperci zajmujący stanowiska kierownicze. W książce można znaleźć uniwersalne zasady, zadania i narzędzia skutecznego zarządzania innymi oraz samym sobą.

Nowe, zmienione i uaktualnione wydanie książki, która jest jedną ze 100 najlepszych książek o tematyce biznesowej, skierowane jest do nowego pokolenia menedżerów.

Wiedza, mocne strony, talent, kreatywność i odwaga w innowacyjnym myśleniu i działaniu są bardzo ważne. Jeszcze ważniejsza jest jednak skuteczność. KIERUJ DZIAŁAJ ŻYJ pomoże czytelnikom stawić czoła „Wielkiej Transformacji XXI wieku” – tym mianem Malik określa przełomowe zmiany w gospodarce i społeczeństwie. Jest to książka o tym, jak tworzyć dobrze funkcjonujące organizacje w ciągle zmieniającym się społeczeństwie, w którego centrum znajduje się skuteczny człowiek.

Malik, który od 30 lat jest czołowym wizjonerem biznesowym krajów niemieckojęzycznych, wyjaśnia w swojej książce, co kryje się pod pojęciem „właściwego i dobrego zarządzania” oraz jak ważne jest ono w rozwiązywaniu problemów w firmach i organizacjach. Holistyczne teorie zarządzania Malika pokazują, że dobrego zarządzania można się nauczyć, a zdobyta wiedza zaowocuje również w zarządzaniu naszym życiem prywatnym.

„FOCUS”

„Fredmund Malik jest czołowym europejskim analitykiem, ekspertem i doradcą w dziedzinie zarządzania. Jest ważną postacią w kształtowaniu zarówno teorii, jak i praktycznych zasad zarządzania”.

Peter F. Drucker

Kieruj działaj żyj jest klasyczną książką z zakresu zarządzania. Fredmund Malik omawia w niej wszystko, co powinni wiedzieć szefowie i eksperci zajmujący stanowiska kierownicze. W książce można znaleźć uniwersalne zasady, zadania i narzędzia skutecznego zarządzania innymi oraz samym sobą.

Książka ta jest jedną ze 100 najlepszych książek o tematyce biznesowej. Nowe, zmienione i uaktualnione wydanie skierowane jest do nowego pokolenia menedżerów, dla których skuteczność jest kluczem do sukcesu. Ukazuje, w jaki sposób można przemienić wiedzę, mocne strony, talent, kreatywność i innowacyjne myślenie w rezultaty. Kieruj działaj żyj pomoże czytelnikom stawić czoła „Wielkiej Transformacji XXI wieku”, mianem której Malik określa przełomowe zmiany w gospodarce i społeczeństwie. Jest to książka o tym, jak tworzyć dobrze funkcjonujące organizacje w ciągle zmieniającym się społeczeństwie.

Fredmund Malik jest jednym z najbardziej wpływowych wizjonerów biznesowych w Europie.

„Business Week”
Najlepsza cena: OnePress
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.35 zł

Znaleziono 14 ofert ebooków od 48,58

DRM? Formaty Cena Księgarnia
bez DRM mobi epub
48,58 zł onepress.pl
bez DRM mobi epub
od 43,72 zł
(dla stałych klientów)
48,58 zł ebookpoint.pl
bez DRM mobi epub
48,68 zł ibuk.pl
bez DRM mobi epub
51,78 zł gandalf.com.pl
bez DRM mobi epub
55,72 zł eplaton.pl
bez DRM mobi epub
58,41 zł ravelo.pl
bez DRM mobi epub
58,80 zł swiatebookow.pl
bez DRM mobi epub
  38,94 zł
w programie Nexto Premium
61,66 zł nexto.pl
bez DRM mobi epub
51,90 zł
(z kodem prom.)
61,90 zł woblink.pl
bez DRM mobi epub
61,90 zł empik.pl
bez DRM mobi epub
61,90 zł virtualo.pl
bez DRM mobi epub
64,89 zł publio.pl
bez DRM mobi
55,20 zł zinamon.pl
bez DRM epub
55,20 zł zinamon.pl
plik zabezpieczony DRM epub
61,91 zł legimi.com

E-booki podobne do "Kieruj, działaj, żyj"