Inspekcja pracy jako instytucja państwowego nadzoru nad przestrzeganiem prawa pracy. Stan prawny na dzień 1 września 2017 r

Autor: Dariusz Makowski

Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego

Książka jest poświęcona jednej z podstawowych instytucji prawnych z dziedziny ochrony pracy. Rozważania autora koncentrują się wokół przyjętego założenia badawczego, zgodnie z którym treść regulacji dotyczących inspekcji pracy jest determinowana przez zmieniające się uwarunkowania natury społecznej, ekonomicznej i politycznej. Monografia ma przede wszystkim charakter dogmatycznoprawny oraz uwzględnia w szerokim zakresie źródła prawa międzynarodowego, europejskiego i obcego. Na gruncie prawa polskiego wywód został dodatkowo osadzony w kontekście historycznym i ewolucyjnym. Tak zróżnicowany dobór źródeł normatywnych pozwolił przedstawić tytułową instytucję w ujęciu modelowym. W publikacji wyeksponowano znaczenie sfery kompetencyjnej inspekcji pracy, w ramach której kluczową rolę odgrywają funkcje tej inspekcji.
Najlepsza cena: IBUK
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 9 ofert ebooków od 20,67

DRM? Formaty Cena Księgarnia
bez DRM pdf
od 4,92 zł
(dostęp online)
20,67 zł ibuk.pl
bez DRM pdf
27,13 zł gandalf.com.pl
bez DRM pdf
31,00 zł zinamon.pl
plik zabezpieczony DRM pdf
31,01 zł ravelo.pl
bez DRM pdf
31,01 zł swiatebookow.pl
bez DRM pdf
  20,67 zł
w programie Nexto Premium
32,73 zł nexto.pl
plik zabezpieczony DRM pdf
34,45 zł legimi.com
bez DRM pdf
od 31,01 zł
(dla stałych klientów)
34,45 zł ebookpoint.pl
bez DRM pdf
34,45 zł virtualo.pl

E-booki podobne do "Inspekcja pracy jako instytucja państwowego nadzoru nad przestrzeganiem prawa pracy. Stan prawny na dzień 1 września 2017 r"