ISBN:9788380887886

Zbieg odpowiedzialności za naruszenie przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych. Odpowiedzialność karna i inne rodzaje odpowiedzialności

Autor: Katarzyna Rydz-Sybilak

Wydawnictwo: Wyd. Uniwersytetu Łódzkiego

Ustawa Prawo zamówień publicznych podlega ostatnio ciągłym nowelizacjom. Wszyscy praktycy, zobligowani do stosowania jej przepisów, są zmuszeni do systematycznej lektury zawartych w niej uregulowań, które wyznaczają kształt prowadzonych postępowań o udzielenie zamówienia publicznego. Zmiany dotyczą nie tylko podmiotu zamawiającego, lecz także wskazują nowe reguły prowadzenia samego postępowania czy też eliminują z obowiązujących dotychczas przesłanek unieważnienia postępowania te, które dotyczą podmiotu realizującego przedmiot zamówienia. _x000D_ Obowiązujące przepisy, które z założenia mają chronić interesy finansowe Skarbu Państwa oraz jednostek samorządu terytorialnego, winny tworzyć system wzajemnie się uzupełniający. Podstawy prawne różnych form odpowiedzialności nie w każdym jednak przypadku wyłączają jednoczesne stosowanie innych przepisów i wskazanych tam form odpowiedzialności, dlatego możemy się spotkać z ich kumulacją._x000D_ Prezentowana publikacja zawiera krótkie omówienie najważniejszych zbiegów odpowiedzialności za naruszenie przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych, w szczególności w nawiązaniu do prawa karnego, szeroko rozumianego prawa finansowego oraz prawa cywilnego.
Najlepsza cena: IBUK
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 11 ofert ebooków od 11.97 zł

Formaty Cena Księgarnia
pdf
od 4.92 zł
(dostęp online)
11.97 zł ibuk.pl
pdf
od 14.45 zł
(dla stałych klientów)
16.05 zł ebookpoint.pl
pdf
16.56 zł vagabook.pl
pdf
16.76 zł litres.pl
pdf
17.20 zł ebuczek.pl
pdf
17.76 zł swiatebookow.pl
pdf
18.00 zł zinamon.pl
pdf
18.40 zł gandalf.com.pl
pdf
  11.97 zł
w programie Nexto Premium
18.55 zł nexto.pl
pdf
19.95 zł woblink.pl
pdf
19.95 zł virtualo.pl

Katarzyna Rydz-Sybilak - inne e-booki

E-booki podobne do "Zbieg odpowiedzialności za naruszenie przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych. Odpowiedzialność karna i inne rodzaje odpowiedzialności"