Niewypowiedziane słowa

Autor: Agata Kołakowska

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Stron: 408

Opłacalność: 4.14 zł/100 stron

Oszczędzasz: 38%

Historia dwóch związków, których losy niespodziewanie się krzyżują. Kobiety i mężczyźni, których dzieli niemal wszystko. Czy są przykładem potwierdzającym regułę o przyciąganiu się przeciwieństw, czy też stanowią przypadki wyjątkowo niedobranych par?

Łucja i Andrzej Szulc są małżeństwem, wiodą spokojne, uporządkowane życie. Ona jest okulistką. On prowadzi rodzinną aptekę żony. Zarówno apteka jak i ich mieszkanie znajdują się w dużym domu należącym do rodziców Łucji. Ją wychowano jak typową jedynaczkę. On od zawsze żył w cieniu młodszego brata. Ona interesuje się malarstwem i muzyką operową, której on nie znosi. On uwielbia filmy science-fiction, których ona nie lubi.

Hanna i Mariusz żyją w nieformalnym związku. Ona jest pedagogiem szkolnym, on muzykiem grającym w orkiestrze na instrumentach perkusyjnych. Ona lubi pomagać, ma dusze społecznika, przedkłada potrzeby innych ponad swoje własne, bo przez cale życie czuła się zastępczym dzieckiem po zmarłej siostrze. On nie podziela jej problemów, od dziecka był oczkiem w głowie samotnie wychowującej go matki. To wieczny kawaler ceniący sobie swobodę, pasjonat lubiący być w centrum uwagi.

Życie obu par jest przewidywalne i spokojne, aż do czasu gdy ich drogi niespodziewanie się przecinają. Hanna wpada do Apteki Andrzeja, Mariusz poznaje Łucję muzeum sztuki. Zaczyna iskrzyć. Nowe znajomości fascynują. Rozpoczyna się poufna gra. Nowa sytuacja dostarcza im wiedzy o ich związkach, ale i o nich samych.

Czy to, co ich spotyka, to tylko próba, a może szansa? I wreszcie, czy niewypowiedziane słowa mogą wpłynąć na ich życie i związki?

 

Agata Kołakowska (ur. 1984) - wrocławianka z urodzenia i zamiłowania. Autorka powieści obyczajowych; do tej pory ukazały się: „Patrycja”, „Przyjaciółki”, „Siódmy rok”, „Niechciana prawda”, „Płótno”, „Wszystko co minęło”, „Zaciszny Zakątek” i „We dnie, w nocy”.

Najlepsza cena: Virtualo
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.15 zł

Znaleziono 14 ofert ebooków od 16,90

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
16,90 zł virtualo.pl
mobi epub
20,94 zł bezdroza.pl
mobi epub
od 18,85 zł
(dla stałych klientów)
20,94 zł ebookpoint.pl
mobi epub
22,79 zł gandalf.com.pl
mobi epub
22,85 zł ibuk.pl
mobi epub
22,94 zł empik.pl
mobi epub
24,48 zł ravelo.pl
mobi epub
24,48 zł swiatebookow.pl
mobi epub
24,50 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
  16,32 zł
w programie Nexto Premium
25,84 zł nexto.pl
mobi epub
27,20 zł legimi.com
mobi epub
27,20 zł publio.pl
mobi epub
18,20 zł
(z kodem prom.)
28,20 zł woblink.pl
mobi
24,50 zł zinamon.pl
epub
24,50 zł zinamon.pl

Agata Kołakowska - inne e-booki

E-booki podobne do "Niewypowiedziane słowa"