ISBN:9788380974586

Obsesja i śmierć

Autor: J.D Robb

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Opłacalność: 6.27 zł/100 stron

Kolejna już powieść i kolejny bestseller autorstwa Nory Roberts piszącej pod pseudonimem J.D. Robb. Trzymający w napięciu tchriller psychologiczny z zagadką kryminalną, której stawi czoła porucznik Eve, przekonując się jak cienka jest granica między wielką miłością a równie wielką nienawiścią.

Porucznik Eve Dallas, szefowa wydziału zabójstw nowojorskiej policji, postrach morderców, bezkompromisowa pogromczyni zła, a zarazem żona multimiliardera Roarke’a, jest osobą powszechnie znaną i podziwianą, a jej osiągnięcia szeroko komentuje się w mediach. Nie dziwi więc fakt pojawianie się w jej życiu wielbiciela, choć zdumiewa jego osobliwy sposób okazywania względów swojej idolce. Otóż zmierza on do serca wybranki po trupach, w dosłownym tego słowa znaczeniu.

Tajemniczy nieznajomy śledzi każdy jej krok, myśli o niej nieustannie i niezachwianie wierzy w istniejącą między nimi więź. „Pomaga” jej również w pracy eliminując przestępców, którzy w skutek nieudolności prawa nie zostali skazani, oraz osoby pomagające im w uniknięciu kary. W naturalny sposób zagrożeni stali się koledzy porucznik, pracownicy wymiaru sprawiedliwości. Pierwszą ofiarą jest pani adwokat, która w sali sądowej zachowała się napastliwie wobec Eve. Potem dochodzi do kolejnych zbrodni na osobach z coraz bliższego otoczenia porucznik Eve, a na miejscu każdej z nich sprawca zostawia szokujące wiadomości dla swojej bohaterki. Eve Dallas nie zamierza jednak rezygnować z prowadzenia sprawy, morderca zaś w każdym jej zachowaniu dopatruje się podtekstów, co zamienia śledztwo w niebezpieczny pojedynek psychologiczny, w którym każdy ruch musi być przemyślany i ostrożny.

Porucznik Eve wie, że obsesja mordercy bardzo łatwo może przerodzić się z uwielbienia i podziwu w gniew i nienawiść, a każdy bohater prędzej czy później spada z piedestału…Rob jest wirtuozem. 
„Seattle Post-Intelligencer”

Trzymający w napięciu  thrillery z odpowiednią dozą humoru…Fani gatunku będą zachwyceni. 
„This Week”

Unikalna kombinacja thillera i romansu. 
„The Romance Reader”

J.D. Robb to pseudonim Nory Roberts, autorki ponad dwustu powieści, które sprzedały się w łącznym nakładzie ponad czterystu milionów egzemplarzy i regularnie trafiają na listę bestsellerów „New York Timesa”. Dużą popularnością cieszy się jej seria powieści sensacyjnych, których akcja rozgrywa się w niedalekiej przyszłości.

Wyślemy Ci maila, gdy książka pojawi sie w sprzedaży

Brak ofert. Niedługo mogą się pojawić, zajrzyj tutaj za jakiś czas

J.D Robb - inne e-booki

E-booki podobne do "Obsesja i śmierć"