Obsesja i śmierć

Autor: J.D Robb

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Stron: 424

Opłacalność: 5.38 zł/100 stron

Oszczędzasz: 23%

Kolejna już powieść i kolejny bestseller autorstwa Nory Roberts piszącej pod pseudonimem J.D. Robb. Trzymający w napięciu tchriller psychologiczny z zagadką kryminalną, której stawi czoła porucznik Eve, przekonując się jak cienka jest granica między wielką miłością a równie wielką nienawiścią.

Porucznik Eve Dallas, szefowa wydziału zabójstw nowojorskiej policji, postrach morderców, bezkompromisowa pogromczyni zła, a zarazem żona multimiliardera Roarke’a, jest osobą powszechnie znaną i podziwianą, a jej osiągnięcia szeroko komentuje się w mediach. Nie dziwi więc fakt pojawianie się w jej życiu wielbiciela, choć zdumiewa jego osobliwy sposób okazywania względów swojej idolce. Otóż zmierza on do serca wybranki po trupach, w dosłownym tego słowa znaczeniu.

Tajemniczy nieznajomy śledzi każdy jej krok, myśli o niej nieustannie i niezachwianie wierzy w istniejącą między nimi więź. „Pomaga” jej również w pracy eliminując przestępców, którzy w skutek nieudolności prawa nie zostali skazani, oraz osoby pomagające im w uniknięciu kary. W naturalny sposób zagrożeni stali się koledzy porucznik, pracownicy wymiaru sprawiedliwości. Pierwszą ofiarą jest pani adwokat, która w sali sądowej zachowała się napastliwie wobec Eve. Potem dochodzi do kolejnych zbrodni na osobach z coraz bliższego otoczenia porucznik Eve, a na miejscu każdej z nich sprawca zostawia szokujące wiadomości dla swojej bohaterki. Eve Dallas nie zamierza jednak rezygnować z prowadzenia sprawy, morderca zaś w każdym jej zachowaniu dopatruje się podtekstów, co zamienia śledztwo w niebezpieczny pojedynek psychologiczny, w którym każdy ruch musi być przemyślany i ostrożny.

Porucznik Eve wie, że obsesja mordercy bardzo łatwo może przerodzić się z uwielbienia i podziwu w gniew i nienawiść, a każdy bohater prędzej czy później spada z piedestału…Rob jest wirtuozem. 
„Seattle Post-Intelligencer”

Trzymający w napięciu  thrillery z odpowiednią dozą humoru…Fani gatunku będą zachwyceni. 
„This Week”

Unikalna kombinacja thillera i romansu. 
„The Romance Reader”

J.D. Robb to pseudonim Nory Roberts, autorki ponad dwustu powieści, które sprzedały się w łącznym nakładzie ponad czterystu milionów egzemplarzy i regularnie trafiają na listę bestsellerów „New York Timesa”. Dużą popularnością cieszy się jej seria powieści sensacyjnych, których akcja rozgrywa się w niedalekiej przyszłości.

Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.16 zł

Znaleziono 13 ofert ebooków od 22,79

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
od 20,51 zł
(dla stałych klientów)
22,79 zł ebookpoint.pl
mobi epub
24,81 zł gandalf.com.pl
mobi epub
24,86 zł ibuk.pl
mobi epub
25,06 zł empik.pl
mobi epub
26,64 zł ravelo.pl
mobi epub
27,00 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
27,53 zł swiatebookow.pl
mobi epub
  17,76 zł
w programie Nexto Premium
28,12 zł nexto.pl
mobi epub
29,60 zł virtualo.pl
mobi epub
29,61 zł legimi.com
mobi epub
29,61 zł publio.pl
mobi epub
20,60 zł
(z kodem prom.)
30,60 zł woblink.pl
mobi
26,60 zł zinamon.pl
epub
26,60 zł zinamon.pl

J.D Robb - inne e-booki

E-booki podobne do "Obsesja i śmierć"