ISBN:9788380974609

Skąd się wzięło pisklę w jajku?. Historyjki dla ciekawskich dzieci

Autor: Christian Dreller

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Opłacalność: 15.98 zł/100 stron

Intrygujące, zabawne i trzymające w napięciu historyjki, w których znajdziecie odpowiedzi na wiele pytań zadawanych przez dzieci. Świetna książka dla dzieci i rodziców, bo nie tylko maluchy mogą się z niej wiele dowiedzieć!

Maksio, Laura, Ewa i Emil to dociekliwe dzieci, które nie spoczną póki nie znajdą odpowiedzi na nurtujące je pytania. Mali bohaterowie zastanawiają się nad zagadnieniami z różnych dziedzin, min. fizyki, geografii, biologii czy kultury. Odpowiedzi otrzymują od rodziców, nauczycieli i znawców tematu.

Skąd się wzięło pisklę w jajku?

Dlaczego swędzą nas ukłucia komara?

Czy można czytać palcami?

Skąd się bierze deszcz w chmurach?

Kto włącza i wyłącza światło w lodówce?

Dokąd właściwie astronauta chodzi na siusiu?

 

Edykacyjne bajki do czytania dzieciom, lub do samodzielnego czytania z pięknymi kolorowymi obrazkami Heike Vogel. Dostosowane do wieku i możliwości percepcyjnych dzieci.

 

Petra Maria Schmitt urodziła się w 1959 roku w Alsdorf niedaleko Akwizgranu. Studiowała pedagogikę socjalną w Kolonii. Zainspirowana przez trójkę dzieci zaczęła pisać historie dla najmłodszych czytelników. Odniosła sukces i stała się znaną i cenioną autorką. Obecnie pisze nie tylko książki, ale również słuchowiska dla rozgłośni radiowych i telewizji.

Christian Dreller urodził się w roku 1963 w Neumünster. Studiował slawistykę i historię. Pracował w wydawnictwach publikujących książki dla dzieci i komiksy. Od 2005 roku zajmuje się tłumaczeniem i pisaniem książek oraz nauczaniem.

Heike Vogel urodziła się w 1971 roku. Ukończyła Wyższą Szkołę Grafiki i Projektowania w Hamburgu, a od 1999 roku pracuje jako ilustratorka dla różnych wydawnictw. Wraz z rodziną mieszka w Hamburgu.

Wyślemy Ci maila, gdy książka pojawi sie w sprzedaży

Brak ofert. Niedługo mogą się pojawić, zajrzyj tutaj za jakiś czas

Christian Dreller - inne e-booki

E-booki podobne do "Skąd się wzięło pisklę w jajku?"