ISBN:9788380974869

Goście

Autor: Orson Scott Card

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Opłacalność: 6.12 zł/100 stron

Trzecia i ostatnia część cyklu powieściowego o chłopcu posiadającym niezwykłą umiejętność widzenia ludzkiej przeszłości. Autorem serii jest Orson Scott Card – jeden z najpopularniejszych twórców science fiction

W pierwszym tomie sagi Rigg połączył siły z innym równie utalentowanym nastolatkiem, by odnaleźć siostrę i zrozumieć, na co naprawdę go stać. W drugim – stanął przed zadaniem odczytania ścieżek przeszłości przed przybyciem nieznanych Niszczycieli, zamierzających unicestwić życie na jego planecie. Trzeci, finałowy tom to monumentalne widowisko, w którym rozstrzygnięte zostają wszystkie dotychczas rozpoczęte wątki, a Rigg zmuszony jest do przekroczenia granic własnych możliwości. Chłopiec musi wyruszyć w podróż nie tylko na odległe planety, ale i w odległe czasy, od pradziejów ludzkości po koniec ziemskiej cywilizacji, a wszystko to po to by ocalić dwa światy i na zawsze położyć kres wojnie.

Card to wybitny prozaik o wielu zaletach, z których główną jest jego dar do kreowania postaci, które czytelnik lubi i z którymi się utożsamia. 

„The Miami Herlad”

Card przedstawia nam cały wachlarz możliwości, jakie daje fantasy, a przy tym wplata je w swój misternie skonstruowany system magii. 

„Wall Street Journal”

Orson Scott Card (ur. 1951) – jeden z najbardziej popularnych autorów science fiction. Zadebiutował w wieku 26 lat opowiadaniem „Gra Endera”; zostało ono później rozbudowane do rozmiarów powieści, która zapoczątkowała jeden z najpopularniejszych cykli powieściowych autora – Sagę o Enderze. Równie popularną i powiązaną z nią fabularnie serią jest Saga Cienia.

 

Wyślemy Ci maila, gdy książka pojawi sie w sprzedaży

Brak ofert. Niedługo mogą się pojawić, zajrzyj tutaj za jakiś czas

Orson Scott Card - inne e-booki

E-booki podobne do "Goście"