Perska zazdrość

Autor: Laila Shukri

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Stron: 464

Opłacalność: 3.92 zł/100 stron

Oszczędzasz: 35%

Najnowsza powieść Laili Shukri, autorki znanej czytelnikom za sprawą świetnie sprzedającej się książki Byłam służącą w arabskich pałacach

Joanna (bohaterka występująca również w Perskiej miłości) i Alem są małżeństwem od ponad 20 lat. On – zamożny kuwejcki biznesmen, ona – była stewardessa, obecnie zajmująca się domem i wydawaniem pieniędzy. W ich ekskluzywny świat i życie wypełnione przepychem wkrada się nuda i małżeński kryzys.

Joanna i jej amerykańska przyjaciółka Angelika świetnie się bawią w Dubaju odwiedzając najdroższe sklepy, restauracje i hotele. Dobrobyt materialny znalazł się na szczycie hierarchii wartości Joanny przesłaniając jej nawet problemy dorastających dzieci.

Jej sytuacja zmienia się jednak, gdy w życiu dotychczas przykładnego i dbającego o rodzinę męża pojawia się inna kobieta. Joanna niespodziewanie musi zmierzyć się z dramatycznymi okolicznościami, które mogą doprowadzić do tragedii jej małżeństwo i trójkę dzieci. Czy zdoła uchronić siebie i swoją rodzinę przed katastrofą? Czy zdradę można wybaczyć? I jak potoczyły się dalsze losy Lidki, bohaterki Perskiej miłości?

Laila Shukri po raz kolejny z właściwą sobie wnikliwością i barwnością odsłania najbardziej strzeżone tajemnice Orientu, w tym również dawnych i współczesnych haremów. Autorka spogląda na arabski świat, zagrożenia, przed jakimi stają kobiety pochodzące z odmiennych kulturowo i religijnie środowisk, oraz konsekwencje małżeństw między wyznawcami odmiennych religii, które ponoszą często również ich dzieci.

Laila Shukri – ukrywająca się pod pseudonimem pisarka jest znawczynią Wschodu, Polką podróżującą i mieszkającą w krajach arabskich. Obecnie mieszka w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, ale już planuje swoją dalszą podróż. Niezależnie od tego, czy zatrzyma się na dłużej w położonej na pustyni oazie, czy w ociekającym luksusem hotelu, udaje jej się dotrzeć do najgłębszych sekretów świata arabskiego. Po całym dniu uwielbia zasiąść na tarasie i napić się campari. W 2014 roku ukazał się jej debiut powieściowy „Perska miłość”, który podbił serca polskich czytelniczek.

Najlepsza cena: Virtualo
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.15 zł

Znaleziono 12 ofert ebooków od 18,20

DRM? Formaty Cena Księgarnia
bez DRM mobi epub
18,20 zł virtualo.pl
bez DRM mobi epub
od 20,16 zł
(dla stałych klientów)
22,40 zł ebookpoint.pl
bez DRM mobi epub
23,24 zł ktoczyta.pl
bez DRM mobi epub
23,52 zł ibuk.pl
bez DRM mobi epub
24,68 zł gandalf.com.pl
bez DRM mobi epub
25,20 zł ravelo.pl
bez DRM mobi epub
25,50 zł swiatksiazki.pl
bez DRM mobi epub
26,04 zł swiatebookow.pl
bez DRM mobi epub
  16,80 zł
w programie Nexto Premium
26,60 zł nexto.pl
bez DRM mobi epub
27,99 zł publio.pl
bez DRM mobi epub
27,99 zł legimi.com
bez DRM mobi epub
28,00 zł empik.pl
bez DRM mobi
25,20 zł zinamon.pl
bez DRM epub
25,20 zł zinamon.pl

E-booki podobne do "Perska zazdrość"