ISBN:9788380974968

Perska zazdrość

Autor: Laila Shukri

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Stron: 464

Opłacalność: 5.48 zł/100 stron

Najniższa cena z poprzednich 30 dni: 19.20 zł.

Najnowsza powieść Laili Shukri, autorki znanej czytelnikom za sprawą świetnie sprzedającej się książki Byłam służącą w arabskich pałacach

Joanna (bohaterka występująca również w Perskiej miłości) i Alem są małżeństwem od ponad 20 lat. On – zamożny kuwejcki biznesmen, ona – była stewardessa, obecnie zajmująca się domem i wydawaniem pieniędzy. W ich ekskluzywny świat i życie wypełnione przepychem wkrada się nuda i małżeński kryzys.

Joanna i jej amerykańska przyjaciółka Angelika świetnie się bawią w Dubaju odwiedzając najdroższe sklepy, restauracje i hotele. Dobrobyt materialny znalazł się na szczycie hierarchii wartości Joanny przesłaniając jej nawet problemy dorastających dzieci.

Jej sytuacja zmienia się jednak, gdy w życiu dotychczas przykładnego i dbającego o rodzinę męża pojawia się inna kobieta. Joanna niespodziewanie musi zmierzyć się z dramatycznymi okolicznościami, które mogą doprowadzić do tragedii jej małżeństwo i trójkę dzieci. Czy zdoła uchronić siebie i swoją rodzinę przed katastrofą? Czy zdradę można wybaczyć? I jak potoczyły się dalsze losy Lidki, bohaterki Perskiej miłości?

Laila Shukri po raz kolejny z właściwą sobie wnikliwością i barwnością odsłania najbardziej strzeżone tajemnice Orientu, w tym również dawnych i współczesnych haremów. Autorka spogląda na arabski świat, zagrożenia, przed jakimi stają kobiety pochodzące z odmiennych kulturowo i religijnie środowisk, oraz konsekwencje małżeństw między wyznawcami odmiennych religii, które ponoszą często również ich dzieci.

Laila Shukri – ukrywająca się pod pseudonimem pisarka jest znawczynią Wschodu, Polką podróżującą i mieszkającą w krajach arabskich. Obecnie mieszka w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, ale już planuje swoją dalszą podróż. Niezależnie od tego, czy zatrzyma się na dłużej w położonej na pustyni oazie, czy w ociekającym luksusem hotelu, udaje jej się dotrzeć do najgłębszych sekretów świata arabskiego. Po całym dniu uwielbia zasiąść na tarasie i napić się campari. W 2014 roku ukazał się jej debiut powieściowy „Perska miłość”, który podbił serca polskich czytelniczek.

Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.14 zł

Znaleziono 9 ofert ebooków od 25.44 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
od 22.90 zł
(dla stałych klientów)
25.44 zł ebookpoint.pl
mobi epub
26.33 zł gandalf.com.pl
mobi epub
26.90 zł virtualo.pl
mobi epub
29.00 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
29.44 zł ibuk.pl
mobi epub
  19.20 zł
w programie Nexto Premium
29.76 zł nexto.pl
mobi epub
29.77 zł publio.pl
mobi epub
od 9.99 zł
(w abonamencie)
32.00 zł legimi.com
mobi epub
32.00 zł woblink.pl

Laila Shukri - inne e-booki

E-booki podobne do "Perska zazdrość"