ISBN:9788380974999

Sekrety letniej nocy

Autor: Lisa Kleypas

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Opłacalność: 6.15 zł/100 stron

Sekrety letniej nocy to pierwszy tom serii Wallflowers autorstwa poczytnej pisarki Lisy Kleypas.

Cztery młode kobiety należące do londyńskiej śmietanki towarzyskiej mają wspólny cel: wyjść za mąż za bogatego arystokratę wykorzystując w tym celu swój spryt i wszelkie kobiece sztuczki. Rozpoczyna się sezon śmiałych polowań.

Dla Annabelle Peyton znalezienie dobrej partii to jedyny ratunek przed finansową katastrową, która grozi jej rodzinie. Postanawia wykorzystać swoją urodę i rozum, aby nakłonić odpowiedniego arystokratę do oświadczyn. Annabelle ma już intrygującego – i nieustępliwego – zamożnego, potężnego wielbiciela, Simona Hunta, który jasno dał jej do zrozumienia, że z radością stanie się jej przewodnikiem po świecie cielesnych rozkoszy i wybawi jej rodzinę od finansowych kłopotów. Annabelle jednak odrzuca jego szokującą propozycję, gdyż Simon Hunt, choć bogaty, to jednak jest tylko synem rzeźnika, nie spełnia zatem jej snobistycznych oczekiwań – nie należy do świata arystokracji. 

Przyjaciółki spieszą Annabelle z pomocą, jednak w momencie gdy odpowiedni kandydat jest o krok od oświadczyn, okazuje się, że ona sama gubi się we własnych pragnieniach. Pewnej letniej nocy ulega namiętnemu uściskowi Simona i jego kuszącym pocałunkom i odkrywa, że miłość to najbardziej niebezpieczna ze wszystkich gier.

W nowym cyklu Lisy Kleypas ukażą się: 

„Jesienne zauroczenie”

„Zimowy ślub”

„Wiosna pełna tajemnic”

Kleypas zręcznie opisuje romantyczne napięcie między bohaterami, jak również konflikty i problemy w erze wiktoriańskiej.  To wspaniały romans.

„Publishers Weekly”

Lisa Kleypas (ur. 1964) – bestsellerowa amerykańska pisarka, laureatka nagrody RITA, autorka licznych współczesnych i historycznych romansów, które mają swoje wierne czytelniczki na całym świecie. Autorka mieszka w stanie Waszyngton wraz z mężem i dwójką dzieci.

 

Wyślemy Ci maila, gdy książka pojawi sie w sprzedaży

Brak ofert. Niedługo mogą się pojawić, zajrzyj tutaj za jakiś czas

Lisa Kleypas - inne e-booki

E-booki podobne do "Sekrety letniej nocy"