ISBN:9788380975644

Poza czasem szukaj

Autor: Katarzyna Hordyniec

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Stron: 344

Opłacalność: 5.53 zł/100 stron

Najniższa cena z poprzednich 30 dni: 19.04 zł.

Oszczędzasz: 30%

On i ona, oraz płomienny romans, który ich połączył odwracając ich życie o 180 stopni. Tłem namiętnej historii miłosnej jest pełna energii i dźwięków, ruchliwa i rozedrgana Warszawa.

Każdy sięgnąłby po taką miłość. A Ty?

Mówi się, że miłosne spełnienie to mała śmierć – jeśli tak, to jeszcze nikt nie czekał na nią z takim utęsknieniem jak oni.
Lena jest kobietą piękną i piekielnie inteligentną i pozornie bardzo szczęśliwą. W każdym razie wszystkim tak się wydaje. Czy na pewno? Któregoś dnia stwierdza, że nadszedł czas zmian. Zostawia dotychczasowego partnera, pakuje walizki i wyjeżdża z rodzinnego Koszalina do Warszawy. Szaleństwo, myślą najbliżsi. Moja szansa, myśli Lena. 

W stolicy czekają ją większe wyzwania niż odnalezienie się w nowym mieście. Pewnego majowego dnia poznaje Jula. Z pozoru nie mają ze sobą nic wspólnego, może poza upodobaniem do poezji. Mimo to wystarczyło jedno spojrzenie, aby znaleźli się poza czasem i przestrzenią, gdzie ważna była tylko jego atencja, jej dotyk, jego zapach, jej czułość, i żar, którego nie potrafili ogarnąć rozumem.

Nie szukali – ani on chciał, ani ona była gotowa, a jednak sześć upalnych dni zmieniło w nich wszystko. Tylko czy to wystarczy, żeby jeszcze raz pokusić los? 

On, ona i Warszawa w tle.

 

 

Katarzyna Hordyniec (ur. 1967) – blogerka, tłumaczka i felietonistka. Zaczynała w „Tygodniku Siedleckim”, następnie pisała dla prasy polonijnej, głównie irlandzkiego „Tygodnika Polska Gazeta”. Czternaście lat temu osiedliła się w maleńkim miasteczku w hrabstwie Donegal, na północy Irlandii. Ma wieczny dylemat, co kocha bardziej – ruchliwą, energiczną Warszawę, czy spokój donegalskich plaż, niewielki irlandzki cottage z kominkiem i puste drogi, którymi można pędzić samochodem, śpiewając na cały głos. „Poza czasem szukaj” to jej debiutancka powieść.

Najlepsza cena: Inverso
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.15 zł

Znaleziono 10 ofert ebooków od 19.04 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
19.04 zł inverso.pl
mobi epub
od 19.22 zł
(dla stałych klientów)
21.36 zł ebookpoint.pl
mobi epub
22.39 zł gandalf.com.pl
mobi epub
24.50 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
25.02 zł ibuk.pl
mobi epub
25.29 zł publio.pl
mobi epub
  16.32 zł
w programie Nexto Premium
25.30 zł nexto.pl
mobi epub
od 9.99 zł
(w abonamencie)
27.20 zł legimi.com
mobi epub
27.20 zł woblink.pl
mobi epub
27.20 zł virtualo.pl

E-booki podobne do "Poza czasem szukaj"