ISBN:9788380975736

Łaskun

Autor: Katarzyna Puzyńska

Seria wydawnicza: Lipowo, część 6.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Stron: 832

Opłacalność: 2.52 zł/100 stron

Oszczędzasz: 31%

Policja odkrywa makabryczną inscenizację w domu pewnego bezrobotnego sędziego. Zabójca stworzył postać złożoną z rozczłonkowanych zwłok prawnika i pewnej nieznanej kobiety. Niebawem policja znajduje na miejscu zbrodni dowód obciążający aspiranta Daniela Podgórskiego. Odkrycie tożsamości drugiej ofiary tylko pogarsza jego położenie. Czy faktycznie mordercą jest Daniel? A może ktoś z komendy próbuje go wrobić w podwójne zabójstwo? Ale jeżeli Podgórski jest niewinny, to dlaczego ucieka?

Łaskun to szósty tom popularnego cyklu powieści kryminalnych o policjantach z Lipowa. Prawa do publikacji serii sprzedane zostały do ponad dwudziestu krajów.

Książki stanowią połączenie klasycznego kryminału i powieści obyczajowej z rozbudowanym wątkiem psychologicznym. Porównywane są do dzieł Agathy Christie i powieści szwedzkiej królowej gatunku, Camilli Läckberg.


Katarzyna Puzyńska (ur. 1985) – z wykształcenia psycholog. Przez kilka lat pracowała jako nauczyciel akademicki na wydziale psychologii. Teraz całkowicie skupiła się na realizowaniu swojej największej pasji, czyli pisaniu. W wolnych chwilach biega, spaceruje ze swoimi psami i jeździ konno. Uwielbia Skandynawię i Hiszpanię. Pochodzi z Warszawy, ale w dzieciństwie wiele czasu spędzała w niewielkiej wsi pod Brodnicą, gdzie toczy się akcja jej powieści. 

Najlepsza cena: Inverso
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.17 zł

Znaleziono 10 ofert ebooków od 20.99 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
20.99 zł inverso.pl
mobi epub
21.89 zł litres.pl
mobi epub
22.80 zł publio.pl
mobi epub
od 21.07 zł
(dla stałych klientów)
23.41 zł ebookpoint.pl
mobi epub
25.63 zł gandalf.com.pl
mobi epub
27.50 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
  18.24 zł
w programie Nexto Premium
28.27 zł nexto.pl
mobi epub
30.40 zł ibuk.pl
mobi epub
30.40 zł woblink.pl
mobi epub
30.40 zł swiatebookow.pl

Katarzyna Puzyńska - inne e-booki

Lipowo - inne książki z cyklu:

E-booki podobne do "Łaskun"