Życie ma smak pomarańczy

Autor: Judith Fertig

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Stron: 312

Opłacalność: 6.32 zł/100 stron

Oszczędzasz: 23%

Gdy życie Nelly legło w gruzach, postanowiła wrócić do rodzinnego miasta i otworzyć tam cukiernię, o jakiej zawsze marzyła.

Claire O’Neil, zwana Nelly, uwielbia piec ciasta i jest w tym naprawdę dobra. Ma jednak również inny wyjątkowy talent. Tak jak każdy prawdziwy szef kuchni potrafi wychwycić zmienne, ulotne smaki, które umykają większości z nas, tak Neely „czuje” emocje – „pomarańcza pobudza, cynamon zatrzymuje wspomnienia, a śliwka jest zadowolona z siebie”. Smaki i emocje pozwalają jej zajrzeć w głąb duszy każdego amatora jej wypieków, dzięki czemu może dopasować ciasta do indywidualnych potrzeb - pomoże uczcić prawdziwą miłość, przezwyciężyć strach, a nawet przeżyć żałobę i pogodzić się ze stratą kogoś bliskiego.

Cukiernia, jaką Nelly otwiera w rodzinnym Millcreek Valley jest spełnieniem jej marzeń. To cudowny, kameralny lokal, dokładnie taki, jaki chciała mieć – a jednak każdy z jej nowych klientów nosi w sobie jakąś tajemnicę, czasem mroczną, innym razem wyjątkowo intrygującą. Kiedy jeden z takich smaków zaczyna powracać z niepokojącą intensywnością, Neely już wie, że oto natknęła się na historię sprzed lat, która zasługuje na to, by ją opowiedzieć. Rozwiązanie tej zagadki może pomóc także jej.

Życie ma smak pomarańczy to pierwsza powieść Judith Fertig, uznanej autorki książek kucharskich. Po tej smakowitej lekturze na pewno będziecie mieli ochotę na dokładkę!

 

Na przykładzie niewielkiego miasteczka pełnego głęboko skrywanych sekretów i tajemnic z przeszłości Fertig udowadnia czytelnikowi, że przyjaźń, rodzina i pyszne jedzenie potrafią leczyć stare rany. Prawdziwa uczta dla zmysłów.

Jill Shalvis, autorka „Szczęśliwej przystani”

Smakowita lektura (...). Niczym najlepszy szef kuchni  Judith Fertig łączy historię utalentowanej adeptki sztuki cukierniczej, która rozpoczyna wszystko od nowa w rodzinnym miasteczku gdzieś na Środkowym Zachodzie, z intrygującą zagadką z czasów Wielkiej Depresji.

Beatriz Williams, autorka „Zanim mnie pokochasz”

W swojej niezwykłej powieści Fertig serwuje nam wielowarstwową historię rodziny i miłości, straconych, a potem odnalezionych (..). Szczypta realizmu magicznego intryguje dodatkowo.

RT Book Reviews 

 

Autorka książek kucharskich Judith Fertig dorastała w Midwest, studiowała i uczyła się gotowania w Europie, a obecnie mieszka w Kansas City. Wymieniana przez „Saveur Magazine” jako „ikona świata kulinarnego Heartland”,Fertig pisze książki kucharskie, które odzwierciedlają jej miłość do chleba, pieczenia, grillowania i fantastycznych potraw z Heartland.

Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.14 zł

Znaleziono 13 ofert ebooków od 19,71

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
od 17,74 zł
(dla stałych klientów)
19,71 zł ebookpoint.pl
mobi epub
21,45 zł gandalf.com.pl
mobi epub
21,50 zł ibuk.pl
mobi epub
21,66 zł empik.pl
mobi epub
22,40 zł woblink.pl
mobi epub
23,04 zł ravelo.pl
mobi epub
23,50 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
23,81 zł swiatebookow.pl
mobi epub
  15,36 zł
w programie Nexto Premium
24,32 zł nexto.pl
mobi epub
25,60 zł legimi.com
mobi epub
25,60 zł publio.pl
mobi epub
25,60 zł virtualo.pl
mobi
23,00 zł zinamon.pl
epub
23,00 zł zinamon.pl

E-booki podobne do "Życie ma smak pomarańczy"