Ostatni list

Autor: Maria Ulatowska

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Stron: 344

Opłacalność: 6.32 zł/100 stron

Oszczędzasz: 18%

Najnowsza książka bestsellerowej autorki Marii Ulatowskiej.

Osadzona w realiach PRL-u historia równie licznych, co płytkich związków głównej bohaterki Majki Czerskiej z kawalerami, żonatymi, rozwodnikami. Nie ma dla niej znaczenia stan cywilny obiektu swych uczuć ani uczucia tegoż. Nie liczą się dla niej żony i dzieci mężczyzn, których pragnie, ani oni sami, gdy już jej się znudzą.

Czy można kochać dwóch mężczyzn naraz? Można. A czy obu można kochać tak samo?

Majka Czerska podobno ma męski charakter. A raczej męskie podejście do życia. Brać, wycisnąć, zostawić. A co tam! Wiarołomna cyniczka, egocentryczna, przewrotna... A może jednak marzycielka, wrażliwa, miła, serdeczna i ciepła? Jaka jest naprawdę? A może – jak w życiu – trochę taka, trochę inna… 

Czy zawsze życie musi być przyjemne? I czy potrafimy sobie je ułożyć tak, jakbyśmy chcieli? Niektóre sprawy toczą się same, rzekomo bez naszego udziału. Tylko – czy możemy trochę zmieniać bieg rzeczy?

Bohaterce tej powieści będzie dane to sprawdzić. Skacząc z kwiatka na kwiatek i żyjąc zgodnie ze swymi zachciankami i egoistycznymi pragnieniami nie spodziewa się, że spotka ją coś, co zupełnie nie harmonizuje ze stylem życia, do jakiego przywykła.

 

Maria Ulatowska – autorka bestsellerowych powieści: „Sosnowe dziedzictwo”, „Pensjonat Sosnówka”, „Rodzina z Sosnówki”, „Domek nad morzem”, „Przypadki pani Eustaszyny”, „Kamienica przy Kruczej”, „Całkiem nowe życie”, „Prawie siostry” – oraz „Autorka” i „Pokój dla artysty” (dwie ostatnie z współudziałem Jacka Skowrońskiego). Urodzona i wychowana w Warszawie, choć twierdzi że woli życie na łonie przyrody. Jednak gdyby miała tę Warszawę opuścić na zawsze, nigdy by się na to nie zgodziła. Chyba że dla wielkiej miłości. Takiej, o której pisze w swojej najnowszej książce.

Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.14 zł

Znaleziono 13 ofert ebooków od 21,75

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
od 19,58 zł
(dla stałych klientów)
21,75 zł ebookpoint.pl
mobi epub
21,91 zł ibuk.pl
mobi epub
22,12 zł gandalf.com.pl
mobi epub
23,76 zł swiatebookow.pl
mobi epub
24,00 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
  15,84 zł
w programie Nexto Premium
25,08 zł nexto.pl
mobi epub
26,40 zł empik.pl
mobi epub
26,40 zł litres.pl
mobi epub
26,40 zł virtualo.pl
mobi epub
26,40 zł publio.pl
mobi epub
26,40 zł legimi.com
mobi epub
17,40 zł
(z kodem prom.)
27,40 zł woblink.pl
mobi
23,80 zł zinamon.pl
epub
23,80 zł zinamon.pl

Maria Ulatowska - inne e-booki

E-booki podobne do "Ostatni list"