Zacznij od nowa

Autor: Susan Sussman

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Stron: 424

Opłacalność: 5.67 zł/100 stron

Oszczędzasz: 17%

Niebanalna opowieść o tym, jak bardzo sposób postrzegania nas przez innych ludzi i sposób widzenia samych siebie zależy od kondycji ciała, wyglądu, sylwetki, rozmiaru noszonych ubrań. Czy słusznie utożsamiamy szczęście ze szczupłą figurą i perfekcyjnym wyglądem?

Barbara miała okazję to sprawdzić.

Wiodła idealne życie. Miała męża, dom, oddaną przyjaciółkę. Jej świat zaczyna walić się jak domek z kart gdy najlepsza przyjaciółka umiera, a Barbara w hołdzie dla niej postanawia rzucić palenie i… zaczyna tyć.

Na początku prawie nie zauważa, że trochę przybrała na wadze, przecież zawsze była dosyć szczupła. Kolejne kilka kilogramów, tłumaczy sobie stanem przejściowym. Ale kilka następnych? Sytuacja staje się coraz trudniejsza, a mąż, dzieci i przyjaciele Barbary zaczynają odnosić się do niej zupełnie inaczej, jakby waga była czymś co ją definiuje.

Kobieta, uwikłana w diety Strażników Wagi, programy żywieniowe i treningi, odkrywa, że jej problemy rosną wraz z obwodem w pasie. Po powrocie do pracy spotyka jednak Maca, seksownego reportera kryminalnego, i pod jego wpływem zmienia się jej pogląd na to co jest ważne w człowieku.

A może „chuda” wcale nie znaczy „idealna”… może rozmiar trzydzieści sześć nie jest gwarantem szczęścia.

 

„Zacznij od nowa” opowiada o zyskiwaniu i traceniu: kilogramów, mężów, nawyków i przyjaciół. To wspaniała powieść, inteligentna, dowcipna i bardzo wzruszająca.

Susan Isaacs

 

Susan Sussman jest autorką wielu książek, zarówno powieści dla dorosłych i dla dzieci, jak i literatury faktu. Do jej najbardziej znanych utworów zalicza się: „Zacznij od nowa”, „Audition for Murder” czy „There’s no Such Thing as a Chanukah Bush”. Zdobywczyni nagrody Emmy za film na podstawie książki o drzewku chanukowym. Jej książki zostały przetłumaczone na wiele języków.

Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.15 zł

Znaleziono 12 ofert ebooków od 24,02

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
od 21,62 zł
(dla stałych klientów)
24,02 zł ebookpoint.pl
mobi epub
24,13 zł gandalf.com.pl
mobi epub
24,48 zł empik.pl
mobi epub
25,92 zł ravelo.pl
mobi epub
25,92 zł swiatebookow.pl
mobi epub
26,00 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
  17,28 zł
w programie Nexto Premium
27,36 zł nexto.pl
mobi epub
28,79 zł publio.pl
mobi epub
28,79 zł legimi.com
mobi epub
28,80 zł virtualo.pl
mobi epub
19,80 zł
(z kodem prom.)
29,80 zł woblink.pl
mobi
25,90 zł zinamon.pl
epub
25,90 zł zinamon.pl

E-booki podobne do "Zacznij od nowa"