ISBN:9788380976399

Mów do mnie

Autor: Lisa Scottoline

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Stron: 528

Opłacalność: 4.03 zł/100 stron

Oszczędzasz: 30%

Trzymający w napięciu dreszczowiec z serii KOBIETY TO CZYTAJĄ. Popularna autorka bestsellerów oddaje czytelnika we władanie bezwzględnego psychopaty. W starciu z zamaskowanym ludzkim drapieżnikiem każda minuta jest na wagę złota.

Eric Parrish jest uznanym psychiatrą, który w życiu zawodowym osiągnął wszystko, o czym marzył. Oddział psychiatrii szpitala Havermayer General, mieszczącego się na przedmieściach Filadelfii, którego Parrish jest ordynatorem, zyskał opinię drugiego w kraju pod względem jakości opieki. Lekarz święcący sukcesy na polu zawodowym, w życiu prywatnym poniósł jednak klęskę. Jego małżeństwo zakończyło się rozwodem a on walczy o szczęśliwe i bezpieczne dzieciństwo dla swej siedmioletniej córki, którą samotnie wychowuje.

Rozpad rodzinny to jednak nie jest jedyne niepowodzenie, które go w życiu spotkało. Wkrótce  Parrish przekona się, że nieszczęścia chodzą parami, a nawet stadami.

Zaczęło się od przyjęcia na oddział psychiatryczny siedemnastoletniego pacjenta, Maxa, cierpiącego z powodu nieuchronnie zbliżającej się śmierci jego ciężko chorej, ukochanej babci. Dochodzi do tego silna nerwica natręctw, oraz obsesyjne, wypełnione przemocą fantazje na temat pewnej dziewczyny. Wszystko to razem czyni z niego pacjenta potencjalnie niebezpiecznego. Chłopak u progu załamania pomaga sobie w wyciszeniu emocji poprzez przymusowe rytualne czynności powtarzane co piętnaście minut.

Kiedy dziewczyna, o której fantazjował, zostaje znaleziona martwa a on sam znika bez śladu, Eric wyrusza na poszukiwania. Policja z podejrzliwością przygląda się jego zaangażowaniu w sprawę. Na domiar złego jedna z podwładnych bezzasadnie oskarża psychiatrę o molestowanie seksualne. Wygląda to tak, jakby ktoś manipulował rzeczywistością, aby w przemyślny sposób zniszczyć całe życie doktora Parrisha...

 

Wciągającą fabuła nieprzewidywalne zwroty  akcji. 

„Parkersburg News and Sentinel”

Scottoline jest mistrzynią budowania napięcia. 

„Connecticut Post”

Scottoline  w mistrzowski sposób opisuje świat socjopatów. Ekscytujący thriller!

„Publishers Weekly”

Lisa Scottoline – autorka licznych bestsellerów z listy „New York Timesa”, laureatka Nagrody Edgara, przewodnicząca organizacji Mystery Writers of America. Książki Scottoline zostały wydane w wielu krajach i ich nakłady liczy się w milionach egzemplarzy.

Najlepsza cena: Inverso
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.17 zł

Znaleziono 12 ofert ebooków od 21.28 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
21.28 zł inverso.pl
mobi epub
od 21.07 zł
(dla stałych klientów)
23.41 zł ebookpoint.pl
mobi epub
25.92 zł gandalf.com.pl
mobi epub
27.50 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
27.97 zł ibuk.pl
mobi epub
28.27 zł publio.pl
mobi epub
  18.24 zł
w programie Nexto Premium
28.27 zł nexto.pl
mobi epub
30.40 zł empik.pl
mobi epub
od 6.99 zł
(w abonamencie)
30.40 zł legimi.com
mobi epub
30.40 zł woblink.pl
mobi epub
30.40 zł virtualo.pl
mobi epub
30.40 zł litres.pl

Lisa Scottoline - inne e-booki

E-booki podobne do "Mów do mnie"