ISBN:9788380976757

W służbie miłości

Autor: Weronika Wierzchowska

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Oszczędzasz: 30%

Czasy napoleońskie. Maja Au jest dwudziestoośmioletnią panną ze zubożałej szlachty, mieszka u ciotki w Warszawie. Ma niezwykłe umiejętności pomagania młodym parom w rozwiązywaniu problemów sercowych. 
W czasie realizowania jednego ze zleceń poznaje przystojnego kapitana Ksawerego Kosseckiego, który wiezie list miłosny księcia Józefa Poniatowskiego do narzeczonej. Kosseckiego tropią agenci wywiadu pruskiego i rosyjskiego, starający się nie dopuścić do małżeństwa księcia z królewną Marią Augustą, córką króla saskiego. W czasie pościgu Maja przejmuje list i sama dostarcza go adresatce do Drezna. Wobec fiaska wcześniejszych planów wrodzy agenci planują zamach na życie królewny. Maja go udaremnia, z sukcesem kończy zleconą miłosną misję i przekonuje się, że sama, też ma szansę na miłość.  


Weronika Wierzchowska – z urodzenia mieszczka, przez długie lata zatrudniona w wielkiej korporacji jako chemiczka. Niedawno przerwała karierę, zrzuciła 30 kilogramów i wyprowadziła się na wieś. Obecnie zawodowo związana z malutką firmą kosmetyczną. Chwile niezajęte wymyślaniem i wytwarzaniem kremów, żeli i serum odmładzających poświęca córce, domowemu kucharzeniu oraz grzebaniu w starych książkach, które bardzo kocha. Zamiłowanie do dawnych historii i wymyślania własnych próbuje połączyć, tworząc opowieści o życiu kobiet: tych współczesnych i tych żyjących w dawnych czasach.

Najlepsza cena: Inverso
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.14 zł

Znaleziono 13 ofert ebooków od 18.48 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
18.48 zł inverso.pl
mobi epub
od 18.95 zł
(dla stałych klientów)
21.05 zł ebookpoint.pl
mobi epub
22.51 zł gandalf.com.pl
mobi epub
24.00 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
24.29 zł ibuk.pl
mobi epub
24.55 zł publio.pl
mobi epub
  15.84 zł
w programie Nexto Premium
24.55 zł nexto.pl
mobi epub
26.40 zł empik.pl
mobi epub
26.40 zł woblink.pl
mobi epub
26.40 zł swiatebookow.pl
mobi epub
od 6.99 zł
(w abonamencie)
26.40 zł legimi.com
mobi epub
26.40 zł virtualo.pl
mobi epub
26.40 zł litres.pl

Weronika Wierzchowska - inne e-booki

E-booki podobne do "W służbie miłości"