ISBN:9788380977914

Stukanie do mych drzwi

Autor: David Jackson

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Stron: 448

Opłacalność: 4.8 zł/100 stron

Oszczędzasz: 30%

Błyskotliwy, wciągający policyjny thriller z akcją osadzoną w Liverpoolu. Prawdziwa gratka dla fanów twórczości Petera Jamesa i Marka Bilinghama.


Pewnej mieszkance Liverpoolu nie daje spokoju uporczywy odgłos. A gdy okazuje się, że do wychodzących na ogród kuchennych drzwi stuka kruk, jej lęk tylko się powiększa. Usiłuje przepędzić ptaka, ale wtedy na scenę wkracza morderca. Do rozwikłania sprawy przydzielony zostaje Nathan Cody, sierżant z wydziału dochodzeniowo-śledczego, wciąż noszący w duszy blizny po fatalnie nieudanej akcji, w której uczestniczył jako tajniak. Jedynym jego tropem jest ptasie truchło i wydłubane oczy ofiary. Im głębiej jednak Cody sięga w przeszłość, tym bardziej zdaje sobie sprawę, że zmaga się nie tylko z zabójcą, ale również z własnymi demonami. Niestety, morderca uderza ponownie i detektyw już wie – zwykli liverpoolczycy nie są zagrożeni. Groźba wisi wyłącznie nad policjantami.


Jackson przywodzi na myśl Harlana Cobena, ale według mnie jest o wiele lepszym pisarzem.

„Guardian”


David Jackson jest autorem serii thrillerów kryminalnych, które bardzo szybko trafiają na listy bestsellerów. Jego debiutancka powieść „Pariah” została wyróżniona Writers' Association Debiut Dagger Awards. Jest wykładowcą, uczy kreatywnego pisania. Mieszka w Wirral z żoną i dwiema córkami.

Najlepsza cena: Inverso
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.17 zł

Znaleziono 9 ofert ebooków od 21.49 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
21.49 zł inverso.pl
mobi epub
od 21.35 zł
(dla stałych klientów)
23.72 zł ebookpoint.pl
mobi epub
24.33 zł litres.pl
mobi epub
25.96 zł gandalf.com.pl
mobi epub
28.00 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
  18.48 zł
w programie Nexto Premium
28.64 zł nexto.pl
mobi epub
30.80 zł woblink.pl
mobi epub
30.80 zł publio.pl
mobi epub
30.80 zł ibuk.pl