Metaboliczne IQ

Autor: Agnieszka Pająk

Wydawnictwo: Pascal

Oszczędzasz: 17%

Każdy z nas ma genetycznie zaprogramowaną skłonność do tolerancji niektórych grup jedzenia. Stąd biorą się trzy podstawowe typy metabolizmu: węglowodanowy, mieszany i białkowy.
Czy wiesz, który jest właściwy dla twojego ciała?
Agnieszka Pająk proponuje autorski program diety zgodnej z predyspozycjami metabolicznymi organizmu. Dzięki odpowiedniemu odżywianiu poprawisz wydajność i koncentrację, wzmocnisz odporność, zwiększysz poziom energii, a nawet zmienisz jakość swoich relacji z innymi ludźmi!
Metrykę dostajemy w prezencie urodzinowym, nad wiekiem biologicznym pracujemy całe życie.
Agnieszka Pająk – diet coach, twórczyni popularnego portalu (bloga?) slowfoodlife.pl, propagatorka zdrowego stylu życia, pasjonatka wellness, członek SlowFood International.

„Coraz częściej rozumiemy, że nasze ciało jest sejsmografem, który precyzyjnie reaguje na to, co zjadamy. W poszukiwaniu dobrej, zdrowej diety napotykamy całą masę różnorakich propozycji i łatwo się w tym gąszczu pogubić. Dlatego z przyjemnością polecamy książkę Agnieszki Pająk, która wręczy Państwu klucz do skomponowania własnej, osobistej najbardziej odpowiedniej diety opartej o metaboliczne IQ” – Barbara i Jerzy Stuhrowie.

„Książka Agnieszki Pająk zmienia sposób, w jaki powinniśmy patrzeć na żywność. Nie wszystko dla każdego. «Metaboliczne IQ – twój kod do zdrowia» pokazuje, jak dobrać właściwy pokarm do swojego typu – tak, aby czuć się doskonale fizycznie i psychicznie” – dr Grażyna Pająk, biolog, endoekolog, wykładowca, legenda polskiej dietetyki.

Najlepsza cena: Woblink
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.22 zł

Znaleziono 11 ofert ebooków od 33,12

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
33,12 zł woblink.pl
mobi epub
33,38 zł gandalf.com.pl
mobi epub
od 30,53 zł
(dla stałych klientów)
33,92 zł ebookpoint.pl
mobi epub
35,51 zł swiatebookow.pl
mobi epub
35,91 zł ravelo.pl
mobi epub
36,71 zł ibuk.pl
mobi epub
  23,94 zł
w programie Nexto Premium
37,90 zł nexto.pl
mobi epub
od 6,99 zł
(w abonamencie)
39,90 zł legimi.com
mobi epub
39,90 zł publio.pl
mobi epub
39,90 zł virtualo.pl
mobi
35,90 zł zinamon.pl
epub
35,90 zł zinamon.pl

Agnieszka Pająk - inne e-booki

E-booki podobne do "Metaboliczne IQ"