ISBN:9788381033657

Skazani na wojnę?

Autor: Graham Allison

Wydawnictwo: Pascal

Najniższa cena z poprzednich 30 dni: 30.26 zł.

Oszczędzasz: 18%

„Jedna z najbardziej wnikliwych i dających do myślenia analiz, jakie do tej pory czytałem na temat najważniejszej relacji we współczesnym świecie – między Chinami a Ameryką. Jeśli Graham Allison ma rację – a tak moim zdaniem jest – Państwo Środka i Stany Zjednoczone muszą uważnie prześledzić lekcje, jakie dała nam historia, aby uniknąć wojny, z której żadna ze stron nie wyjdzie zwycięsko” ― David Petraeus, generał w stanie spoczynku, były dyrektor CIA.

„Graham Allison umiejętnie przybliża najpoważniejsze dylematy polityki zagranicznej Ameryki nie tylko ekspertom, ale i zwyczajnym obywatelom. Dlatego właśnie wielokrotnie korzystałem z jego rad, zarówno jako senator, jak i wiceprezydent” ― Joe Biden, były wiceprezydent USA.

„Każdy, kto chce rozumieć przyszłą politykę i gospodarkę międzynarodową, powinien obserwować aktualne relacje Chin i USA, bowiem to właśnie one i ich temperatura będą decydowały o losach świata” ― Sławomir S. Sikora, Prezes Zarządu Banku Handlowego w Warszawie S.A.

Graham Allison – uznany teoretyk i praktyk w dziedzinie współczesnego bezpieczeństwa narodowego, ekspert historii stosowanej. Pełnił funkcję asystenta sekretarza obrony i doradzał sekretarzom obrony kilku amerykańskich prezydentów, od Ronalda Reagana po Baracka Obamę.

Najlepsza cena: OnePress
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.20 zł

Znaleziono 10 ofert ebooków od 30.26 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
30.26 zł onepress.pl
mobi epub
od 28.23 zł
(dla stałych klientów)
31.37 zł ebookpoint.pl
mobi epub
32.11 zł gandalf.com.pl
mobi epub
33.50 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
33.95 zł swiatebookow.pl
mobi epub
  22.14 zł
w programie Nexto Premium
34.32 zł nexto.pl
mobi epub
od 6.99 zł
(w abonamencie)
36.90 zł legimi.com
mobi epub
36.90 zł woblink.pl
mobi epub
36.90 zł publio.pl
mobi epub
36.90 zł virtualo.pl

E-booki podobne do "Skazani na wojnę?"