ISBN:9788381071130

Ceny transferowe. Protokół kontroli

Autor: Marcin Jakub Górski, Adam Zbroiński

Wydawnictwo: Wolters Kluwer

Publikacja w praktyczny i przystępny sposób przedstawia przenikanie się dyscypliny cen transferowych z szeroko rozumianym opodatkowaniem działalności przedsiębiorcy. Autorzy przybliżają proces analityczny towarzyszący procedurze kontroli cen transferowych, jako przykład spójnej logicznie i uniwersalnej metody badania warunków transakcji. Na uwagę zasługują również zaprezentowane w pracy metodologie tworzenia i rewizji analiz porównawczych (benchmarków).

Opracowanie przypomina swoją formą oraz językiem protokół kontroli podatkowej, który dodatkowo został opatrzony przez autorów praktycznymi komentarzami i uwagami.

Książka skierowana jest przede wszystkim do praktyków zajmujących się w codziennej pracy zagadnieniem cen transferowych radców prawnych, sędziów, doradców podatkowych, biegłych rewidentów, pracowników administracji skarbowej i podatkowej, księgowych oraz dyrektorów finansowych pracujących w podmiotach powiązanych z kapitałem zagranicznym, w których zazwyczaj stosowane są ceny transferowe. Będzie cennym źródłem wiedzy dla wykładowców akademickich zajmujących się tematyką cen transferowych oraz optymalizacji podatkowej, a także studentów chcących poszerzyć swoją wiedzę teoretyczną o praktyczne aspekty postępowań z tego zakresu.
Najlepsza cena: Empik
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.60 zł

Znaleziono 6 ofert ebooków od 109,64

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
109,64 zł empik.pl
epub pdf
  77,40 zł
w programie Nexto Premium
122,55 zł nexto.pl
epub pdf
122,55 zł swiatebookow.pl
epub pdf
123,96 zł gandalf.com.pl
epub pdf
129,00 zł legimi.com
epub pdf
129,00 zł virtualo.pl

E-booki podobne do "Ceny transferowe. Protokół kontroli"