ISBN:9788381071406

Ustawa o ochronie konkurencji i konsumentów. Komentarz

Autor: Mateusz Błachucki, Emilia Wardęga, Andrzej Wierciński, Aleksander Stawicki, Jerzy Baehr, Marek Prętki, Bartosz Turno, Anna Witkowska, Marek Radwański, Edward Stawicki, Wojciech Kulczyk, Tomasz Kwieciński, Paulina Komorowska, Tomasz Feliszewski, Agata Zawł

Wydawnictwo: Wolters Kluwer

Komentarz jest praktycznym przewodnikiem po skomplikowanych i wysoce specjalistycznych dziedzinach prawa, jakimi są prawo konkurencji i prawo konsumenckie. Jego autorzy wysokiej klasy specjaliści pracujący zarówno w kancelariach prawniczych, jak i w administracji państwowej - postawili sobie za cel przystępne i jasne wyłożenie wszystkich kluczowych zagadnień, kompleksowo i wyczerpująco omawiając m.in. ostatnie nowelizacje ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów.
Publikacja ta, jako jedyna na rynku, tłumaczy nie tylko prawne, lecz także ekonomiczne uwarunkowania ingerencji organów państwa w funkcjonowanie mechanizmów rynkowych. Wpisuje się tym samym znakomicie w zjawisko postępującej ekonomizacji stosowania przepisów prawa konkurencji.
Mając świadomość zjawisk następujących w gospodarce, autorzy po raz pierwszy położyli także nacisk na kwestię stosowania prawa konkurencji w działalności prowadzonej z wykorzystaniem Internetu (e-commerce). Niezwykle wyczerpująco odniesiono się także do kwestii ochrony interesów konsumentów, która nabiera coraz większego znaczenia w praktyce stosowania ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów.

Najlepsza cena: Nexto
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.117 zł

Znaleziono 2 ofert ebooków od 213.57 zł

Formaty Cena Księgarnia
epub pdf
  137.78 zł
w programie Nexto Premium
213.57 zł nexto.pl
mobi epub
229.64 zł empik.pl

Mateusz Błachucki - inne e-booki

Andrzej Wierciński - inne e-booki

Aleksander Stawicki - inne e-booki

Marek Prętki - inne e-booki

Bartosz Turno - inne e-booki

Anna Witkowska - inne e-booki

E-booki podobne do "Ustawa o ochronie konkurencji i konsumentów. Komentarz"